Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan vessek ennek véget? Hogyan érezhetném magam végre jól?

Figyelt kérdés

Benne vagyok egy "kapcsolatban" , ami nem is igazán az, keveset tudununk találkozni a munkáinkból és a távolságból adódóan, de egyre kevésbé érzem,h a másik fél is ugyanilyen motivált ennek megoldásában... A napokban beszéltem vele erről, a vége az lett,h ez így nem megy, komolyan biztos nem... Mert csak sérülni fogunk, ha tényleg egymásba szeretünk (ez még friss, 4 hónapos ismerettség, még nem szerelem talán...) Felkínáltam,h váljunk el békében, szakítsunk, de azt sem akarta, mert kedvel... AZt érzem,h jól érezzük magunkat együtt, ragaszkodunk egymáshoz, de nem lehet jó vége. Tudom,h gyenge,h ő mondja ki azt,h vége!

AHhoz is gyenge,h életmódot váltson, pedig segíteni akartam neki:(

A barátaim szerint nem illünk össze, hagynom kéne az egészet, mert jobbat érdemlek nála.. Kicsit link alak:(

De nem akarom,hogy kiessen az életemből... Nem akarom őt teljesen elveszíteni.

ANnyira rosszul érzem magam, nyomasztó...a döntés...amit már meghoztam...de nem tudom kimondani...A sok csalódás benne, a férfiakban, magamban.. Tudom, zavaros...De annak is érzem:(


2011. júl. 24. 19:57
 1/2 anonim válasza:

nem tarthat minden örökké.

nem is értem a kérdést, hiszen beleírtad a kifejtésbe a választ! te is tudod, hogy mit akarsz. csak azt várod, hogy valaki megmondja, mit csinálj. de ez most a Te döntésed! hallgass a megérzéseidre. :)

2011. júl. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudom, de már annyira unom ezt a "vége-érzést"... Az elmúlt időszakban vagy kihasználtak és eldobtak, vagy közös megegyezésre , de fájóan, vagy csak úgy, elhagytak... Túl sok volt, túl rövid idő alatt, pedig úgy érzem, már megértem és vágyom egy igazi, hosszútávú kapcsolatra...

Ehhez meg kell lépnem még ezt a szakítást, de hiányozni fog a fiú:(

Ráadásul nem hiszem,h egy darabig képes lennék bármi újba belekezdeni:(

Igazad van, csak megerősítésre várok...Mert elgyengültem..

2011. júl. 24. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!