Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom tovább, hogy vessek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom tovább, hogy vessek ennek véget? Sürgős!

Figyelt kérdés
Alig 3 hónapja járunk... Az első egy hónapban tényleg úgy éreztem,hogy minden jó,aztán egyre inkább zavart,amiket csinál... Eleinte nem zavart hogy szinte ledugja a nyelvét a torkomon,és hogy szinte mindig szexelni akar(erre nem került sor természetesen) de mikor szinte majdnem megerőszakolt,mondván,hogy jót akart nekem meg minden,betelt a pohár.(az is zavart hogy teljesen leromlott az átlagom,és lassan kezdett a kapcsolat más barátságok rovására menni,mert teljesen kisajátított) Az óta nem találkoztunk,csak telefonon hívott,majd közöltem vele hogy ez nem mehet tovább... Aztán elkezdett sírni,szó szerint,és mondta hogy adjak neki egy utolsó esélyt... Sok noszogatás után végül azt mondtam,hogy oké,legyen,utoljára (nem is értem miért mondtam ezt,nagy barom voltam,de csak megsajnáltam)Aztán azzal folytattuk a beszélgetést,hogy mikor találkozhatunk... őszintén szólva kerültem volna az alkalmat a találkozásra... Végül meg lett beszélve,de lemondtam.. Egyszerűen nem akarok vele még egyszer találkozni... Nem szeretem a társaságát,sőt őt magát se már... El akarom kerülni a helyzetet... Hogy vessek ennek véget? Hogy mondjam el neki,hogy szakítani akarok? (őszintén szólva megutáltam... nem vonzódtam hozzá eddig se úgy istenigazából.. nem tudtam volna vele lefeküdni, csak mikor elkezdett sírni,nem tudtam mit mondani, mert elképzeltem,hogy nekem ez vajon hogy esne...) Mit tegyek? :(
2010. dec. 10. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem adhatnál neki még egy esélyt, hátha megváltozott a kedvedért... aztán ha egy hét mulva se, akkor hagyd a francba
2010. dec. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne sajnáld meg. Ha elkezd sírni, koncentrálj az ijesztő énjére.
2010. dec. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem szánalomból ne maradj vele. mond meg neki, hogy ezt elszúrta és máskor más lánnyal ne kövesse el ezt a hibát, mert kiábrándultál belőle. legyél őszinte, úgysem találkozol vele, és semmi nem fűz hozzá. nem kell bunkónak lenni de mond el neki. neked se hiányzik hogy rádakaszkodik egy kis lúzer..

17/L -patti

2010. dec. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!