Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a volt barátom utál de egy osztályba járunk?

Figyelt kérdés
Főleg még egy osztályba járunk és ő a "nagymenő" ugyhogy minden barátnőmet és barátomat befolyásolni tud hogy utáljanak engem. Ha nem teszek valamit az egész osztály utálni fog. (szóba se áll velem,nem köszön)
2011. júl. 24. 20:12
 1/10 AmyReynolds22 válasza:
Amelyik "barátod" az ex-pasid befolyása miatt megutál, az nem is igaz barát. Beszélj őszintén a pasival, hogy rosszul esik neked, amit csinál, de ha nagyon szemétkedik veled, én a helyedben visszavágnék.
2011. júl. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De a volt pasimnak pont az a célja hogy idegesítsen hogy ő utál engem!Azért köszi!:S De az idegesitésen már tulvagyunk most már nagyon szomoru vagyok:(:(:(
2011. júl. 24. 20:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, aki egy ilyen g*ciláda miatt téged is utálni fog, az nem is barát.
2011. júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
MIt tegyek?A volt fiu szoba se áll velem nem tudok beszélni vele!:(:(csináljak ugy mintha észre se venném hogy utál?
2011. júl. 24. 20:34
 5/10 anonim ***** válasza:
nagyon súlys dologgal árthatál neki is,hogy ennyire utál. visszakapod most xD. de ha a barátaid ennyire naivak s ellened fordulnak, tudván,hogy ő az ex pasid, tényleg nem barátok. és külömben is egy barátnő, ha tényleg barátnő nem kezd ki a barátnője ex pasijával. ez az én véleményem
2011. júl. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A legrosszabb amit tehetsz, hogy odafigyelsz rá, mivel éppen ezt akarja.
2011. júl. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ugy volt hogy jártunk és a hátam mögött megkérdezte egy barátnömtöl hogy járna e vele ? a lány nemtudta mit mondjon és tölem kért tanácsot mert nem tudta hogy én ezzel a fiuval járok ,és én megdöbbenve mondom a fiumnak hogy akkor vége és a barinőmmel járhat. de most a barátnömet és engem is megutált. de őt nem annyira
2011. júl. 24. 20:38
 8/10 anonim ***** válasza:

mit problémázol ezen? júliusban. nyári szünet van kislány -.-

ergo nincs suli se. pff.

2011. júl. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de jövöre is egyosztályba járunk kislány thx
2011. júl. 24. 20:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is most fogok az expasimmal egy osztályba járni,de nem vagyok egy elveszett csaj,amúgy meg viszonylag jó kapcsolatot ápolunk a fiúval,mert nem történt köztünk semmi csak utána sokat veszekedtünk,de ha velem ilyet meg merne tenni hát kb. felpofoznám:D
2011. júl. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!