Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a barátnőtöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a barátnőtöket zaklatná a volt barátja?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 21:51
1 2
 11/17 B.angel ***** válasza:
Nálunk ez fordítva van. A volt barátnő nem állt le egy ideig. Viszont a barátom nem tett semmit az ügy érdekében, nekem nem hagyta, hogy leállítsam. Azóta megszűntek a hívogatások, de én inkább gyanítom, nekem nem mondja el, és ugyanúgy beszélnek telefonon. De, ha megtudom, biztos mindkettőjüket pofán vágom.
2011. júl. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

B.angel


ez sem jó helyzetvigyáz nehogy a hátad mögött összejöjjenek

2011. júl. 25. 11:23
 13/17 B.angel ***** válasza:
Tudom én, hogy valami sántít a dologban! Majd kiderítem, de köszi a figyelmeztetést! Ha kiderül, biztos, hogy nagyon mérges leszek, mert ezerszer mondtam neki, hogy ha vissza akar menni hozzá, csak tessék! Akkor megérdemlik egymást (milliószor megcsalta a kiscsaj, hazudott neki, és egyéb durva dolgok.) De ha neki ez kell, legyen boldog vele.
2011. júl. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

B.angel


igazad van,de én sem értem ha pl kell neki az ex barátnője és a hátad mögött összeszűrik a levet,mi értelme sosem értettem én ha megcsaláshoz közelednék inkább szakítanák a barátnőmmel hogy ne bántsam.

2011. júl. 25. 19:40
 15/17 B.angel ***** válasza:
ÉS tessék. Annyira éreztem. Kiderült, hogy igazam volt. :) Hát vége is lett! Ennyit az exekről!
2011. júl. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

B.angel


Hát sajnálom nagyon ami veled történt,de gondolj arra hogy biztos hogy fogsz egy jobb srácot találni akinek te vagy a fontos és nem egy másik vagy egy régebbi lány

2011. júl. 25. 22:07
 17/17 B.angel ***** válasza:
Persze biztos. :) Köszi! :)
2011. júl. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!