Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal nagyon szeretjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal nagyon szeretjük egymást, de szeptemberben külön válunk az iskola miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom, h h birja majd a kapcsolatunk a nagy távolságot. Eddig mindig együtt voltunk, mindenhova együtt mentünk, stb Nagyon félek mi lesz ha elkezdődik az iskola. A távolság miatt nem akarunk szakitani, de félek h ez befog következni. Szerintetek mi legyen?
2011. júl. 24. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Mekkora távolságról beszélünk?
2011. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csald! hazudj!
2011. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát tudod ha mindketten odavagytok egymásért ez nem következik be,ha teis ugy szereted a barátod mint ahogy ő téged,vagy ezt forditva is lehet mondani,akkor nem lesz gond,mivel a távolság olyan mint a szél,a kis tüzek kialszanak,a nagyok viszont ugymond jobban felobbannak.Remélem a példa nemrosz.Nem a távolság teszi próbára a kapcsolatot,hanem a kisértés hogy ugyse látja a pasim/csajom ezért 1-2 smárolás belefér.Aztán meg mégtöbb lesz.Énis igy állok a barátnőmel,de a mi kapcsolatunk szerintem elég stabil.Ha hétvégente megoldható hogy találkozzatok akkor szerintem nemlesz gond,báris nemsok.De ezen belül az őszinteség is nagyon fontos.Remélem valamit segitettem.

Rich

2011. júl. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jaj már, aki egy pár, nem feltétlenül kell, hogy egy helyen legyenek, egy időben... pff. más is van így ezzel, mégse rinyál.
2011. júl. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A helyzet dettó, de én már nem félek, beletörődtem, majd megszokom. Nálunk Pécs - Csepel távolságról beszélünk. De mi tudjuk, hogy kibírjuk. Ő egyetemista lesz én maradok gimiben.
2011. júl. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nemtudom, utolsó válaszoló: remélem énis valahogy beletörődöm majd, de addig is rettegek a szeptembertől :/

Nem nagy a távolság Kiskunhalas-Szabadka, de én ott fogok lakni, talán ha hétvégén haza tudok jönni. Elég reménytelen a helyzet vagy lehet h csak pesszimista vagyok...

2011. júl. 24. 22:27
 7/8 anonim ***** válasza:
A távolság durván 100km,kicsit több kicsit kevesebb.Hétvégente lehet találkozni,egyszer te mész vissza Szabadkára máskor ők mennek Kiskunhalasra.Ilyen egyszerű.A szüneteket együtt lehet tölteni.Szerintem a helyzet nem vészes.Persze az mind2 fél szüleitől függ,mind2 félnél a szülőknek kell látni hogy a gyerekük igylesz boldog,és szerintem a hétvégenti 1-2órás utazás megéri.Összhangban kell hogy legyenek.Lehet hogy nemis örökre lesztek együt,de azt az időt legalább használjátok ki amedig jártok,ha a sors ugy hozza Örökre ^^ Igaz a sorsod forgatókönyve a te kezedben van,te irod,de a szereplők nem mindig csinálják azt amit elvársz.
2011. júl. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokszor belföldön nagyobb a két fél közötti távolság, mint 100 km, és sok esetben a lakhely, nem is az iskola végett. Hétvégente az a pár órás utazás belefér, nem nagy cucc, ki lehet bírni. A hétköznapokat meg nem töltitek együtt, msn, facebook,email, ezer meg egy opció a kapcsolattartásra. És így legalább egymás agyára sem mentek.
2011. júl. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!