Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet elviselhetővé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elviselhetővé tenni, ha egy kapcsolatban az egyik dohányzik a másik meg nem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 22:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
90%-a??? Ember, téged valaki nagyon félretájékoztatott.
2011. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Tényleg igaza van a kérdezőnek. Én sem sok csajt ismerek a környezetemben, aki nem cigizik.
2011. júl. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
90%-az akkor is rengeteg. Én meg pont az ellenkezőjét tapasztalom...
2011. júl. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Hát akkor kérem a szociológiai adatokat, milyen korú végzettségű stb, vagy? Mert én szinte csak dohányos csajokat ismerek, ezért lehet hogy velem van a baj!
2011. júl. 24. 22:22
 15/23 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj! És nem vitatkozni akarok! Ezeket jó, ha tisztázzuk. Én 22éves vagyok. És több olyan csajt ismerek, aki nem dohányzik, mint dohányzót. A végzettség lényegtelen, nincs köze hozzá.
2011. júl. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Elég durva statisztika, a 10-19 éves korosztály 50%-a, a 20-29 évesek 60%-a dohányzik (forrás: [link] ), szóval tényleg nehezebb olyan nőt találni, aki nem füstöl. Ettől függetlenül nálam ez kizáró ok, igaz, én szélsőségesen nemdohányzó környezetben nőttem fel (tágabb értelemben vett családban szinte senki, osztályban gimnázium végére 30-ból 3-an cigiztek). Viszont épp emiatt elég sok okos, szexi és nemdohányzó csajt ismerek (többek között a barátnőmet :).
2011. júl. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
72%
ha szeretitek egymást,kérd meg,hogy szokjon le,szerintem érted megtenné,ha nem..akkor kérd meg,hogy ne dohányozzon előtted,az nem nagy kérés,még a saját lakásában sem...:) amúgy lány vagyok és nem dohányzom!
2011. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
irigylem azokat akik annyira kordában tudják tartani az érzelmeiket, hogy a füstölést a kizáró okok között tartják számon az ismerkedésnél. Én is antidohányos vagyok (soha, egyetlen slukk cigit sem nyomtam), mégis voltam már halálosan szerelmes bagós lányba.
2011. júl. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 napietus ***** válasza:

én kocabagós vagyok, 4-5 naponta kívánom meg. a férjem többet dohányzik, de mindkettőnket zavar a cigifüst, ha a lakásban kéne szagolgatni. van egy helyiség, a dolgozószoba, ott lehet bagózni, ablak nyitva, függönyt hetente mosok, plusz anti-tabak légfrissítő. ilyenkor nyáron meg kijárunk a hátsó teraszra.


egyébként apám is dohányzik, de ő sem szereti a lakásban szagolgatni. sőt, megjegyzi, ha valahol volt, ahol bagóznak, hogy "olyan büdös volt ott".

2011. júl. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

@23:40

Addig nem lehetsz szerelmes egy lányba, amíg nem vagytok együtt egy ideig. Előtte csak plátói rajongás van maximum (ha még nem volt csajod), vagy erős vonzalom (ha már tudod, hogy működnek a dolgok), amiből egyszerűen nem csinálsz kapcsolatot, ha a csaj dohányzik. Más kérdés, hogy engem jóval kevésbé vonz egy dohányos csaj...

2011. júl. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!