Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig "érdemes" egy se veled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig "érdemes" egy se veled se nélküled kapcsolatban maradni? Nem tudom maradjak egy biztos de nem túl jó kapcsolatban vagy inkább keressek mást. Szeretem őt de már kezdek belefáradni az egészbe.22/L

Figyelt kérdés
9 hónapja ismerkedtünk meg az elején megbeszéltük,hogy nem akar egyikünk se komoly kapcsolatot. Aztán mégis az lett most már 7 hónapja vagyunk együtt. Nem illünk össze( korkülönbség stb..) és elég sokat veszekedünk mivel ő a munkája miatt 1 héten csak 1-2 szer ér rá. Én viszont mindig lemondom a programomat mivel ő nem tudja a sajátját. Ez is zavar meg a kevés szex. Igazábol nekem és neki is nagyon jó együtt és szerintem csak a szex tartja össze az egészet.
2009. ápr. 5. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak a szexért nem maradnék.Én a helyedben keresnék egy vele kapcsolatot és nem maradnék a se vele se nélküle kapcsolatban
2009. ápr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáljatok meg egy 2 hetes szünetet.Ha jól érzitek magatok amíg nem vagytok együtt akkor nincs értelme folytatni.De ha az első nap után hiányzik akkor nem szabad elhanyagolnod.Remélem jól döntesz
2009. ápr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Voltunk már két hetet külön mivel egy üzleti úton volt. Elötte veszekedtünk majd pár nap múlva küldött sms-t, hiányzom persze ő is nekem. De egy kicsit "örültem" hogy nincs vita végre.legutobb mondtam neki hogy ő már nem szeret mert soha nem ér rá találkozni velem és ez őt annyira nem zavarja.Veszekedtünk mondta hogy szeret meg hiányzom majd szex.. Mindig ez van havonta szeretném ott hagyni őt, de nem tudom. Mikor ezt megérzi akkor mindig normális lesz aztán újra kezdődik a szokásos.
2009. ápr. 5. 13:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Semeddig. Utólag mindig kiderül, hogy csak a 'se veled' a járható út, és addig a 'se nélküled'-del csak áltatta magát az ember.
2009. ápr. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanezt játsszuk a párommal 9 éve... Én már rég befejeztem volna, de ő nem hagyja, azt mondta, sosem fogja feladni. Közben egymás idegeire megyünk. Én ennek ellenére, vagy épp ezért, azt mondom, jobb befejezni, mert akkor legalább van esélyetek másik normális kapcsolatot találni.
2009. ápr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!