Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt, hogy olyan fiúval jöttetek össze, akivel szerettetek volna? (mert őt néztétek ki)

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 14:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és légyszi meséljétek el hogy hogyan :) köszönöm
2011. júl. 25. 14:37
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen. Most is vele járok. Egyszerűen vártam pár hónapot addig is néztem és próbáltam figyelni hogy tetszek e neki. És szerelmet vallottam és most járunk.
2011. júl. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hogy vallottál szerelmet?:) nem ciki az egy lánytól, mármint én tuti nem merném megcsinálni
2011. júl. 25. 14:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát de picit ciki volt... ráadásul a barátnőim az ajtónál hallgatóztak jó hangosan... de kockáztatnom kellet.. mivel a mostani pasik nem elég tökösek hogy ők kezdjenek...
2011. júl. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem néztem, ki mert a neten ismertem meg. élőben derült ki hogy pont az ilyen tetszik 20L
2011. júl. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen,kétszer is volt ilyen,de szerintem többet nem lesz:D Első olyan volt,hogy discoban nézelődtünk barátnőmmel,hogy ki a leghelyesebb srác. Mondtam,hogy fú...szerintem ő a leghelyesebb. Egyszer csak kint beszélgettem ismerősökkel,odajött hozzám és megkérdezte,hogy van-e tüzem. Aztán elkezdtünk beszélgetni és nem csak helyes,de nagyon aranyos is volt,a végén pedig összejöttünk...:)

A másik pasival pedig úgy,hogy egy helyen lakunk és többször beszéltünk pár szót. Mikor egyedülálló lettem rá gondoltam,hogy mégis milyen jó lenne,mert tök rendes meg tetszik is...Egyszer csak elhívott randizni.:) Vele volt a leghosszabb kapcsolatom(1,5év),de sajnos vége lett...:(

2011. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Zuperapuka ***** válasza:

Utolsó!


Mennyi idős vagy?

2011. júl. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22
2011. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, sőt nem is egyszer!:) A titok annyi,hogy merj kezdeményezni, a mai világban már nem ciki (sajnos) Bár végülis a legutóbbit Én szemeltem ki magamnak de Ő adta meg a számát annak ellenére,hogy nem tetszettem neki és nem is kértem el :D Valamit nagyon jól csináltam:D Aztán eltelt azóta vagy 4 év és 3 éve együtt vagyunk, tökre szerelmes belém meg minden :D Addig hajtottam míg meg nem szerettem! Mondhatni mindent bevetettem, persze biztos kicsit tetszettem neki mert különben esélyem sem lett volna de kifejezetten nem voltam akkoriban az esete azóta sokat változtam, mondhatni jó csaj lettem:D
2011. júl. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!