Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar a barátom külsőleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a barátom külsőleg teljesen átformálni?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a barátommal,az elejétől fogva tudom,mondta a fekete hajú nők a gyengéi.Örülne,ha befesteném a hajamat, mert ő tudja,látja sokkal jobban állna.Ezenkívül szemüveg helyett hordjak kontaktlencsét,az is előnyömre válna.Rajta kívül mindenki az ellenkezőjét vallja.A ruháimat állandóan kritizálja, túl bő, túl mamás, ne hordj feketét....stb.Pedig tényleg figyelek az öltözködésemre,nőiesen öltözök. Inkább feszülős ruhákat kéne hordanom szerinte...úgy érzem kész cicababát akar belőlem.Emellett azonban hangoztatja,ő így szeret,neki így is jó vagyok.A háttérben gondolom az van, "átalakítva" jobban villoghatna velem.De úgy érzem,ezzel feladom teljes önmagamat,mert mindig is büszke voltam rá, hogy van stílusom.És én rajta sohasem akartam semmitsem változtatni,pedig bőven lenne mit,de elfogadom így,így szeretem. Nem tudom mi lenne a jó lépés, olyanná válni,amit ő akar, vagy maradni így, hiszen eleve szegénységi bizonyítvány,ha ennyire külsőségekre megy. Jah igen,az utcán az a program,hogy mutogatja a nőkön,látod ilyet kéne hordanod, de jól állna ilyen haj,meg olyan nadrág...Ti mit tennétek ilyen helyzetben?
2009. ápr. 5. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg a barátodnak,h vagy elfopgad ilyennek,vagy keressen olyat aki megfelel az ideáljának. ha te változtatni akarsz egyszer majd a külsődön,akkor azt nem az ő kedvéért tennéd meg,hanem csakis saját magadért.


És ha ezek után azt mondaná h akkor legyen vége,akkor csak azért is megcsinálnám magamon azt amit kért,de már nem mennék vissza hozzá :P

2009. ápr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elfelejteném a srácot úgy ahogy van. Nincs joga külsőleg megváltoztatni téged. Úgy szeressen ahogy vagy! Még véletlenül se menj bele olyan változásba amihez nincs kedved amit nem szeretnél. A legfontosabb h te jól érezd magad a bőrödben ne az h a barátod tudjon téged mutogatni miután átalakulsz egy mű csajjá aki ugyanúgy néz ki mint a többi pláza cica. Igenis tartsd meg az egyéniséged. Sok pasi olyan lányt keres amilyen te vagy , szal csak fel a fejjel és határozottan!
2009. ápr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem vagy neki, úgy jó ahogy vagy.

ha 100%ig elfogadna téged, eszébe se jutna ilyesmi.

hagyd ott a fenébe, ne légy liba.

2009. ápr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert nem TÉGED szeret, hanem azt a vkit, akivé szeretné ha válnál. Mondd meg neki, hogy keressen olyan cicababát és téged felejtsen el. Találsz te olyan pasit, akinek úgy vagy jó, ahogy vagy!

Nekem is volt ilyen párom. Ő azt kérte, tornázzak, fogyókúrázzak (pedig nem is voltam kövér, csak volt egy kis fogni való)... Mivel én nagyon szerettem, belementem...1 hónap múlva (bármennyire is igyekeztem megfelelni az elvárásainak) így is kidobott. Hidd el, akkor se fogsz neki kelleni, ha olyanná válsz, amilyenné szeretné. Ezek csak kifogások mind...

2009. ápr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
67%
valószínűleg azért, mert nincs megelégedve a külsőddel. én a helyedben elgondolkodnék rajta, hogy mit miért mondhat. ha a hajadat nem is fested be, vagy a ruhatáradat nem is cseréled le miatta, de vehetnél mondjuk pár olyan ruhadarabot, ami biztosan tetszik neki. ez nem azt jelenti, hogy add fel magad. a kapcsolat a kompromisszumokról szól. neked is, neki is. :)
2009. ápr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
mert nem szeret.... jobban járnál, ha kiraknád a szűrét..
2009. ápr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!