Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit választanátok? Melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanátok? Melyik a jobb (rosszabb)? Nem egy vidám téma.

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy az első szerelmetek, akiket tiszta szívből imádtatok, és még most is, hogy szakított veletek, interneten szakít veletek.

Utána pár hónappal megkeresnétek, hogy szakítson már élőben is, hogy a szemetekbe mondja, hogy nem szeret?

Ha ezentúl sokat fogjátok látni, és nem tudjátok lezárni a dolgot.

7 hónappal a szakítás után is sor kerülhet egy tisztázó beszélgetésre?

Melyik a jobb: ha interneten szakít valaki, vagy ha a szemetekbe mondja, hogy bocs, már nem szeretlek?


2011. júl. 25. 22:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ha interneten szakítanánk velem biztosan tisztázni akarnám vele h tényleg,de ha elmondanák akkor talán nemkéne kétszer ˝szakítani˝
2011. júl. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy hülyeségnek tartjátok, de én még szerelmes vagyok belé nagyon, és muszáj vele beszélnem.

Nagyon furcsa ember, tényleg nem érdemel meg, de sosem fogom tudni lezárni.

Meg mikor összetalálkozunk,annyira furcsa arcot vág.

2011. júl. 25. 23:25
 13/16 napietus ***** válasza:
ez egy kellemetlen és értelmetlen beszélgetés lesz, ha létrejön egyáltalán. csúnya dolog volt tőle így szakítani, de Tőled meg nevetséges ez a "mindenképp-beszélni-akaorok-vele" hozzáállás. mégis, mit vársz ettől a beszélgetéstől? a helyzeten nem fog változtatni, csak feleslegesen kiteszed magadat egy kínos szituációnak. kinek használsz ezzel?
2011. júl. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 TopGun99 válasza:

Szerintem legtöbb esetbe az interneten cseten,msn,facebookon szakitanak xD szánalom.

De hidd el ha pl egy olyan 2 hónapig jártatok és szerettétek egymást és nem csak duma volt és utánna szakít veled INTERNETEN akkor az valami hirtelen döntés vagy valami ilyesmi azt nem is komolyan gondolja és ő is csak akkor jön rá hogy mit csinált amikor már nem vagy vele.

Hidd el a szemedbe nem mondaná. Mert vagy nem merne eléd állni vagy nem tudom.

2011. júl. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Napietus.blog.hu mások vagyunk. :)

Én inkább szeretem elvarrni a szálakat.

Talán Te egy pasifaló, bárkin bármikor túllépni tudó ember vagy, nem sok érzelemmel.És biztos hatalmas élettapasztalatod van, de akkor is jobb talán tisztázni a dolgokat.

Ha veled ilyet tennének, biztos nem érdekelne, jönne a következő pasid. Vagy kitudja.

Nem vagyunk egyformák.

2011. júl. 26. 10:23
 16/16 napietus ***** válasza:
nem biztoos, hogy jönne a következő :) én nem félek az egyedülléttől sem. figyelj, ahogy gondolod. csak azért mondom, mert aki 7 hónappal ezelőtt nem mondta ezt a szemedbe, most sem fogja, tehát választ ne fogsz kapni a kérdéseidre.
2011. júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!