Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjak egy esélyt vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak egy esélyt vagy inkább maradjunk barátok?

Figyelt kérdés
4 éve osztálytársam a srác, de szinte utáltuk egymást az elején. Aztán valahogy elkezdtünk dumálni és mostmár állandóan együtt vagyunk, szinte mindig. Suliban is, délután is mindig elkisér az állomáshoz, reggel megvár, szóval az egész délelőttöt és majdnem az egész délutánt együtt töltjük. Aranyos srác és szeretne is járni velem de egyszerűen nagyon félénk... Én nem akarok nyomulni és azzal elijeszteni, de nem bírom hogyha valaki ennyit szenved már az elején mert akkor később mi lesz. Én kedvelem és el tudnám képzelni vele, de nem akarok én kezdeményezni.Megkérdezi egyáltalán valaha is hogy mi lenne ha együtt lennénk vagy csak ilyen nyuszi fiú módján viselkedik?:S
2009. ápr. 5. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
kérd meg az egyik barátnőd hogy kérdezzen rá:D talán megmozgat valamit a fejében:D
2009. ápr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
És te meddig viselkedsz nyuszi lányként??? Legközelebb szájra puszi, kézfogás és már egyértelmű is a dolog, hogy lehet több a dologból barátságnál.
2009. ápr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

én már nyomulgattam...mert megöleltem meg kézfogás, de nekem az nem jön be hogy mindig csak én kezdeményezzek...mert ha én kezdtem akkor nem volt semmi, mert szinte meg sem lepődött és utánna már ő is bátrabb volt...

talán mind a ketten nyuszik vagyunk:D

2009. ápr. 5. 19:45
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
csókold meg csak úgy ez működni fog Tapasztalat (Fiu)
2009. ápr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi...kipróbálom :D:)
2009. ápr. 5. 19:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Feltétlenül írd le majd, mi történt ;)
2009. ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ok;) leírom:)
2009. ápr. 5. 21:14
 8/10 A kérdező kommentje:

azóta összevesztünk egy kis hülyeségen és már suliban is kerültük egymást

nem egy városban lakunk...de szeretnék vele dumálni...hülyeség lenne ha írnék neki iwiwen vagy nemtom?

nagyon makacs és szinte leszarta a fejem az utolsó talin is:(

van esély?

2009. aug. 21. 12:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazából rohadt egyszerű: ha szerelmes vagy belé, járj vele. Ha nem, nem.
2009. aug. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ne agyalj rajta ennyit.csokold meg,ha ö nem mer.azán kiderül hogy tetszik e neki a dolog.monnd meg,hogy ne legyen olyan visszahuzodo,kezeményezhet nyugodtan az a lényeg hogy tudja,te is akarod öt,ez majd megadja neki a kezdö lökést.reméljük.sok sikert!!!
2009. aug. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!