Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a frászt csináljak most,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a frászt csináljak most, ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

- na szóval van egy lány ismerősöm akivel ujabban nagyon sokat beszélek és ilyeneket mond :


" de amiket mondtam mind igazak

nagyon aranyos vagy, kedves es jokepu pasas vagy"

" annyi jo tulajdonsagod van "

" megbizok benned "

" meg kuldjel vmi kepet magadról

" nagyon jók a képeid "

" olyan ugyes vagy "

" azt lattam, szep szemeid vannak "

" nem is vettem eszre h igy el telt az idő "


facebookon alig van képed"



- ebből ti mire gondolnátok ?



nos nagyon sokat beszéltünk neten élőben még nem volt lehetőségünk találkozni de mikor mondta :

- élőben biztosan nem kedvelnél ennyire

( pár napja megbeszéltünk néhány talit )

- én meg rá lehet , hogy még jobban kedvelnélek mint most

erre valami ilyen választ kaptam , hogy nem szeretné , hogy bele szeressek mert van barátja és ő ugy gondolta , hogy barátto legyünk csak



( de azt még tudni kell , hogy nem valami jo a kapcsolata a barátjával az utóbbi időben , és " szabadulni akarna tőle " egy régebbi beszélgetésben mondta )


- nos ezek után, engem nagyon tönkre vágott , hogy csak barát akar lenni , mert MEG VOLTAM GYŐZŐDVE HOGY TÖBBET IS AKAR MINT BARÁTSÁG

- en majd le estem a székről , mert elkezdtem reszketni , és potyogtak a könnyeim alig tudtam írni

( tudni kell , hogy még nem volt barátnőm és soha nem voltam , olyan talin ahol ne lett volna kijelenve , hogy CSAK BARÁÁÁTOOOK és ezzel a lánnyal rengeteget beszélgettünk és egy kedves szerény nagyon intelingens lány épp olyan amire vágytam mindig )


- rá kérdeztem , hogy azért van-e még együtt barátjával mert szereti ? vagy csak megszokásból ?

erre egy "nem tudom .... aszthiszem biztos szeretem meg" lett a válasz



a későbbiekben a csaj borult ki mert félt , hogy valami bajom lett meg sírt is elmondása szerint mert elmondtam neki , hogy reszketem is ( összevissza mellényomtam a gombokat néha...a reszketés miatt)



abban maradtunk , hogy megbeszéljük élőben ...


22F a lány 23


2011. júl. 27. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:

érdeklődik, csak nem akar nyomulósnak tűnni, azért mondja, hogy csak barátok

de ha nem teszel a ügy érdekében, még annyi se lesz belőle

2011. júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
rántott húst-azt szeretem
2011. júl. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jajj:S Sztem hagyd a francba.Ha van barátja mért irogat neked ilyet?Ebből ha fiú lennék nekem is az jönne le hogy tetszem neki.Gáz van a kapcsolatában ezért másnál "vígasztalódik" vagy csak féltékennyém akarja tenni a barátját.Sajnos ha egyszer kimondta hogy csak barátok lehettek az úgyis van.Bizots h kedvel téged de hát lehet nem jössz be neki mint pasi csak bír.Jobb ha keresel mást.Most képzeld el hogy összejötök neked hogy esne ha más pasiknak irogatna olyanokat mint neked? Már pedig megtenné meg teszi is.

Lehet hogy nagyon inteligens de az élethez elég kevés esze lehet nem de? Legalábbis én ezt vettem ki a szavaidból.

Amugy meg ha még nm találkoztatok nem lehetsz belé szerelmes:) Csak egy ideál képet kergetsz.Nem ismered a reakcióit meg semmit.Csak ahogy ír.De az h vki hogy ír és beszél az két külön világ.Én már csakk tudom.Írásban énis könnyebben előadom magam élőben meg olykor megkukulok:D

Fel a fejjel.


ui.: Én a helyedben nem tudattam volna vele ezt a kiborulásodat mert ettől majd 1.csak sajnálatot érez irántad 2. elvesztetted a férfiúi büszkeségedet:S


18/L

2011. júl. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

12:10

finom a rantot hus de , hogy jon ez most ide ?

2011. júl. 27. 12:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem szép, amit veled csinál. Azokból, amiket ír nem csoda hogy azt gondoltad, hogy többet akar. Én a helyedben kész tények elé állítanám. Mondd meg, hogy nagyon rosszul esett, hogy úgy tett mintha bejönnél neki, közben meg a barátjával akar maradni, és hogy miért csinálta ezt.

Amúgy szerintem a csaj maga se tudja mit akar (mondjuk szvsz a barátját nem fogja dobni), de attól még nem kellett volna ilyen csúnyán átejtenie téged.

22/L

2011. júl. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!