Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél a helyemben? Képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben? Képes lenne megcsalni és hazudni?

Figyelt kérdés
A barátommal(27)( én 22) lassan 2 éve együtt vagyunk, de egyre durvább dolgok derülnek ki róla. Mindig mondja mennyire szeret ,és soha nem lenne képes a megcsalásra, de ha lát egy nőt az utcán.. megszólal ,hogy jajj de jól nézel ki stb.. Kértem ,hogy ne csinálja ezt előttem én erre nem vagyok kiváncsi. Egy régi barátjával tartom a kapcsolatot, sűrűn beszélünk róla és olykor feljön miket csinált a régi barátnőivel.. Lányok aludtak nála ,úgy hogy az akkori barátnők nem tudtak azokról a lányokról. A hátam mögött felhívta már volt barátnőit, írogatott érdekes sms-eket, sőt régi szerelmek írogatnak neki ,hogy így hiányzol meg úgy. Én ezekről soha nem hallottam, pedig annyiszor kértem mondja el ,ha volt bármi ilyen.. Volt olyan lány akivel rendszeresen beszélgetett msn-en vagy face-n és a lány bele volt esve, de még csak nem is tudta ,hogy velem 2 éve együtt van. Ha féltékenykedek azt mondja nem vagyok normális.. mindig én vagyok a hibás. Ti mit gondoltok róla? Mit tennétek a helyemben.. Nagyon szeretem.. ő a mindenem, de annyira fájnak ezek a dolgok..amiket hallok..:(
2011. júl. 27. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
a leírtakból a barátod még elég "kisfiú" a korához képest... még csajozni akar, élni az életét stb. ha megkérted rá hogy ne csinálja előtted a dolgokat, meg hogy mondjon el mindent, és mégsem tette, akkor nem vagy neki elég fontos. a face-s beszélgetésről pedig, hogy írtad, hogy a csaj akivel dumált nem is tudta hogy a párodnak ottvagy te, az a kérdés fogalmazódott meg bennem hogy mégis közös képetek sincs kinn facebookon??? ennyi év után? ha igy van, lehet a barátod sok csajnak nem mondta még hogy vagy te neki, igy jobban megy neki a csajozás. sztem ülj le vele szépen és beszéljétek meg..mondd el mi zavar, és várd a változást. de ne sokáig, mert ha exekkel ezt megtette veled is megteheti... persze ez sosem bizots, lehet azóta már megváltozott. ha képes ezeken az ALAP dolgokon változtatni, akkor megérdemel téged, ha nem akkor nem. elhiszem hogy nagyon szerelmes vagy, és ő a mindened, de attól még buta ne legyél...
2011. júl. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A srác nem fog megváltozni, mert soha nem voltak rá nézve hátrányos következményei a megcsalásoknak. Egy nő sem dobta még ki, akit megcsalt, soha nem jött rá senki a húzásaira, nem vonták felelősségre. Ebből azt tanulta meg, hogy ha elég jól hazudik, akkor mindent megtehet.

Sajnos téged sem szeret, illetve elég sajátos módon. Neki mindent lehet, megcsalni, hazudni, neked meg egy lehetőséged van: tűrni.

Fel kell tenni a kérdést: így akarod leélni az életedet? Hova vezet ez a kapcsolat, ahol alapvető őszinteség sincs a felek között?

2011. júl. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elbizonytalanítani és nem akarom megkérdőjelezni az érzéseit a srácnak, de sztem ő nem akkora szerelemmel érez irántad, mint te iránta! Azért ez párkapcsolatban durva. Oké, ha 2havonta vált 3 mondatot az exével,de ez már kicsit sok,+az smsk amiket említettél!Az én barátom is anno írt mindenféle csajokkal,de megmondtam neki, h nekem ez nagyon rosszul esik és abba hagyta.Megértette és még bocsánatot is kért. Azóta nem ír semmi csajjal,mert tudja, h nekem rosszul esik. Ha a te barátod a kérésed ellenére is csinálja,akkor bocsi, de nem becsül téged annyira,mint amennyire kellene..:/
2011. júl. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is úgy látom, ahogyan az előttem írok. Némi tapasztalatom már van pasik terén és az azt mutatja, hogy itt nem terem sok babér. valóban ha mással megtette, veled is megteheti. Ha ez nem elég, akkor sem látom be, miért is nem tudják a csajok, hogy Te vagy? Valóban rontanád a pasid csajozási esélyeit... Egyáltalán egy 27 éves mit csetelget más csajokkal, mint a kamaszok? Nincs hasznosabb időtöltése? Olyan fontos tartani a kapcsolatot? Pláne ha őket is csalta...Vagy ezek nem azok?Az pedig, hogy a jelenlétedben indul be más lányokra, minősíthetetlen... Nem semmi pasi. Szóval eldöntheted, meddig bírod...
2011. júl. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!