Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan történt az első csókoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan történt az első csókotok? Váratlanul ért-e? Bénázott-e valaki? Hogyan csókolóztatok? Hány évesen?

Figyelt kérdés
csak értelmes válaszokat légyszi :)
2011. júl. 27. 18:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

20 évesen... Azzal a fiúval akibe fél éve szerelmes voltam, de én azt hittem, csak barátként tekint rám. Aztán egyszer együtt voltunk egy rendezvényen, kettesben sétálgattunk, beszélgettünk, és csókkal végződött... :) Annyiban volt váratlan, hogy 10 perccel a csók előtt még abszolút nem gondoltam volna, a csókhoz vezető percekben viszont egyre egyértelműbbé vált, hogy mi a terve... :)

Nagyon boldog voltam, azóta is együtt vagyunk (másfél év).

2011. aug. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Én 14 voltam és barátom csupán 13 :)Előtte egy- két hónapig ismerkedtünk és volt szájra puszi is. A csók egy temetőben történt ( tudom nem éppen romantikus...xD), ráadásul március 15- én.:)Nagyon jóvolt bár mindkettőnknek ez volt az első:)Mindennek már több mint 3 éve és azóta is együtt vagyunk :)
2011. aug. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

22.

18 eves volt a fiu, es en eroszakoskodtam vele (mar nehany honapja egutt toltottuk a szabadidonket, és mar turelmetlen voltam). Ha en nem lépek, a mai napig is varhatnek ra, hogy egy fiu megcsokoljon...

2011. aug. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Én vagyok, aki azt irtam, hogy 22 evesen.

És nagyon kivantam, es igenis meg volt az eros elkepzelesem rola, hogy muszaj a szajamat az ovehez szoritani, es belenyalogatni a szájába, mert belehalok, ha nem.

Szerintem nem szabad olyat csinalni, amitol jobban félsz, mint amennyire kivanod, ezt az elet minden dolgara ertem, de legfokepp a szexualis tartalmu dolgokra.

2011. aug. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Elsőt elröhögtem. Másodikat is. Harmadikra már visszafojtottam a röhögésem. Egyáltalán nem bénáztam, párom már tapasztalt volt és segített. Ráéreztem egyből, azt mondta barátnőm huncut mosollyal, "nem is rossz, hehe" :).
2011. aug. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

A barátom 12.szülinapján.

Születésnapi parti volt náluk,ott voltak a szülei,rokonok,néhány barátja meg én.Amikor estére mindenki elment én még egy kicsit maradhattam,fölmentünk a szobájába.Kettesben voltunk beszélgettünk és ő adott egy puszit a számra aztán én pedig igazából megcsókoltam.Nagyon izgultam de szuper jó érzés volt tisztára lázba jöttem tőle:D

Én még csak 11 éves voltam de klassz élmény volt.

2011. aug. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
nem tudom hogyan történt,azt tudom hogy osztálykirándulás volt,meg rémlik vmi faház... nem tudom hogy váratlanul ért-e XDD nem tudom hogy bénázott-e valaki(elképzelhető hogy bénáztam,de a csaj nem tette szóvá,legalábbis nem emlékszem...)hogyan? nem emlékszem. :D 14 voltam
2011. aug. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

15 évesen.

Tetszett egy fiú, ezt elmondtam neki, kiderült hogy én is tetszem neki, bementünk egy terembe, elmondta hogy szeret, aztán megcsókolt:)Meglepődtem picit, szerintem nem bénáztunk, neki is, meg nekem is az első volt.:))

Azóta is együtt vagyunk, most lesz fél éve, olyan boldog vagyook.:))

2011. aug. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

16/F

15évesen volt az élső és az én szemszögemből nem volt váratlan hisz én kedteményeztem b.nőm azt mondta h nagyon meglepő volt és furcsa de feledhetetlen :D

2011. aug. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
18 éves voltam, barátnőm 20. jött hozzám, már akkor tudtam, hogy "én még ma megcsókolom". eltelt a nap, a végén filmeztünk, ami borzalmas volt, de csak azért vártam meg a film végét, mert nem akartam, hogy az első csókom emléke összefolyjon ezzel a förtelmes filmmel. szóval vége lett, akkor meg jött a még rosszabb stáblistás zene. na hát én ezt sem akarom, szépen megvártam annak a végét is. barátnőm közbe mondogatta már, hogy "na, mindjárt megyek aludni", később megtudtam, hogy ezzel akarta mondani, hogy "gyere már büdös kölök". miután a zenének is vége lett szépen odahajoltam, de megálltam.. nem akartam elhinni, hogy megtehetem (még "csókszűz" voltam), aztán láttam, hogy ő is felém hajol, és tudtam, hogy akkor mehet minden. mind a ketten bénák voltunk, de abszolút nem zavart. 1-2 fog-kocc után belejöttünk a dolgokba
2011. aug. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!