Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Figyeljetek! Bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Figyeljetek! Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, de korán érő tipus, és így kb. 16-nak nézek ki. 7 éve jégkorongozom, az előtt fociztam. Volt már pár komojabb kapcsolatom, de mostanában egyszerűen nem akar semmi sikerülni. Ráadásul a sexet is már nagyon kívánom. És már nem tudom, hogy hol a baj.
2011. júl. 28. 06:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is, a helyesírásoddal van a baj. Másodszor: neked milyen komoly kapcsolatod volt így 14 évesen? Szerintem semmilyen. És most az a legnagyobb problémád, hogy nem sikerül semmi, vagy a szexhiánytól kínlódsz? Bár ez számomra egy 14 évesnél elég furcsán hangzik...Lehet, hogy maradi vagyok 21 évesen? :S
2011. júl. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A komoly kapcsolat ott kezdődik ha már több hónapot együtt töltöttetek. Ha 20 évesen is ez a problé,ád akkor kezdj el aggódni!
2011. júl. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Smartguy86 ***** válasza:

Mindenki azt kapja vissza, ami ő maga. Ha félénk vagy, nem határozott, akkor nem lesz eredmény. Amúgy meg nagyon meg tud látszani valakin a szexhiány, annyira hogy minden mozdulatából és mondatából sugárzik. Mert így mindenre máshogy reagál. Higgadj le, maszturbálj sokat és ismerkedj!


Ahogy előttem írták: nem vagy lemaradva. Még 20 évesen se leszel. Csak ne add fel! Ha feladtad, akkor már mindegy... akkor jönnek majd az előítéletek, a hülye teóriák, meg a mások hibáztatása. Pedig itt egyedül TE vagy az, aki tehet a dolgok ellen!

2011. júl. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkora szar ez a korán érek maszlag. Manapság mindenki korán érik.

Ha mondjuk 17 évesen elveszítenéd a szüleidet és magadról kéne gondoskodni, hogy ne kerülj az utcára, akkor hinném el, hogy korán érsz.

Mi számít neked komolyabb kapcsolatnak pontos J-vel leírva, ha még semmilyen akció sem történt?

És mi van, akkor ha szerinted két évvel idősebbnek nézel ki? Ez akár hormonzavar is lehet? Ki nem szarja le, hogy mennyit jégkorongoztál és fociztál? Egy komoly kapcsolatban ez nem fog számítani semmit.

Nem vagy te még érett a kapcsolatra, hiába hiszed magad annak.

2011. júl. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, benned van a hiba. Ott, hogy 14 évesen ennyire dugni akarsz, érettnek HISZED magad, villogsz azzal, hogy jégkorongozol meg focizol, mintha az mindjárt okot adna normális csajokra. 14 évesen üljél a seggeden és wow-ozzál.
2011. júl. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!