Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Saját bevallása szerint nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saját bevallása szerint nem féltékeny. Vagy az alábbi szerint még is? Vagy miért csinálja ezt? Miért fojt meg? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ha nem vagyok a párommal,hanem az udvaron vagyok a gyerekekkel,vagy a barátnőmnél vagyok és beszélgetünk,vagy ha boltba megyek,vagy ha ő dolgozik...akkor 5 percenként szól a telefonom,és ha nem írok neki vissza 10percen keresztül már "Hahóó"-zik,meg olyanokat ír,h hanyagolom...ha megírom,h majd írok,mert most ez és ez van...a válasza az,oké,de ne felejts el!Már szóltam neki,h egy kicsit hagyjon már élni,ne akarjon kisajátítani,de azt mondta,h jó,nem fogja...még is szól a telefonom...
2011. máj. 12. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
A kacér nőket másképp nem lehet féken tartani.
2011. máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És honnan tudod h én tetszelgek?!
2011. máj. 12. 20:49
 3/5 napietus ***** válasza:
szerintem nem egészen normális a párod. ha nem féltékeny, akkor más baja van, de tuti nem százas. tisztellek, mert én egy napig sem tudnám ezt elviselni. gondolom, nagyon szereted, ha ennek ellenére is vele vagy. ezért főleg nem ezt érdemelnéd tőle :S
2011. máj. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Engem aztán hívogathatna... Kapcsold ki magad és pont. Ha nem tetszik neki a rendszer le lehet lépni.
2011. máj. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó,ez nagyon tetszik...e "rendszer" nekem is szavajárásám...én is mondtam a pasimnak,h kikapcsolom,aztán baszhatja...
2011. máj. 14. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!