Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ábrándítsam ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ábrándítsam ki a pasimat magamból?

Figyelt kérdés
Segítsetek nekem nem akarom a pasimat a padlóra küldeni de el szeretnék tőle költözni és a menyasszonya vagyok, van a pasi akivel csalom, hogy provokáljam ki a szakítást?
2011. febr. 18. 14:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%

Nyisd ki a pof..ád...

Bocs, de ez most jól esett....

2011. febr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Már vátram az ilyen válaszokat. Köszi :)
2011. febr. 18. 14:50
 3/31 anonim ***** válasza:
80%
A terveddel csak jobban elb...szol mindent és mindenkit. Vállald a felelőséget!
2011. febr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
66%

vártad? várhattad. mithittél megdicsérnek hogy félrekúrsz?

mond el neki. legalább legközelebb jobban vigyáz a magadfajtákkal!

2011. febr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Gondolom nem te akarod kimondani a szakítást, pedig ezzel magad alatt vágod a fát, mert ha kiderül a megcsalás te leszel a környéken a legnagyobb szemétláda és kikészíted lelkileg szegény vőlegényedet. Mondd meg neki, hogy nem működik,legyen vége és költözz el tőle, ennyire egyszerű és máris tisztességesebb vagy, mintha a saját gonoszságod tudatában őt akarnád gonosznak beállítani.
2011. febr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Stojkovic ***** válasza:
100%
Legyél korrekt (ha már eddig nem voltál) és mondd el neki.
2011. febr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Igen tudom csak olyan nehéz ez, mert a másik srácnak is van párja, és a vőlegényem is szeretme még :( aki nem járt ebben az nem tudhatja milyen is ez :(
2011. febr. 18. 14:58
 8/31 anonim ***** válasza:
84%
Én sok mindent láttam, tudom mi milyen, de hidd el, hogy akár összejön a szeretőddel a dolog, akár nem,te a vőlegényeddel sosem leszel boldog. A szemébe tudsz nézni, mást kívánsz, az ember egy életre választ párt. Szóval mindenképp szakíts vele, korrekten, de a megcsalást ne mondd el, szerintem az küldené padlóra igazán.
2011. febr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Stojkovic ***** válasza:
100%
Nehéz.....na ja...de ennél már csak rosszabb lehet. Ne szarozz tovább. Azzal teszel neki jobbat ha elmondod minél előbb és nem hagyod tovább egy hazugságban.
2011. febr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Csak hogy oldjam a feszültséget... nézd meg ezt:

[link]

2011. febr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!