Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Három hét ismerkedés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három hét ismerkedés után hogy mutassam ki, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Három hete ismerkedem egy lánnyal a munkahelyemen (én 27 vagyok, ő 23), mondjuk, még csak beszélgetünk. Most 10 napig nem látom, mert szabin van, és érzem, hogy nagyon hiányzik, és kezdek belészeretni. Hogy van-e esélyem nála, abban nem vagyok biztos, de úgy tudom, nincs barátja. Szerintetek hogy mutassam ki neki, hogy nagyon tetszik? Am elég félénk, visszahúzódó srác vagyok, nehezen szoktam összeszedni a bátorságot, hogy közeledjek egy lányhoz, aki tetszik, és nagyon rosszul szokott esni, mikor lekoptatnak. Vagy miből látszik, hogy érdemes-e megpróbálni?
2011. júl. 28. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg neki hogy nagyon tetszik és többet akarsz tőle!
2011. júl. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hívd el munka után egy jó helyre inni egy bambit....
2011. júl. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű!


Szerezd meg valakitől a mobilszámát.


Írj rá egyik délután teljesen baráti szöveggel, hogy:


Szia!

Hogy telik a szabid? Irigyellek ám. Nincs kedved egy jó kávé mellett csevegni kicsit ma este?


Így , ha igent mond, nyert ügyed van, az egyértelmű. Ha elutasítja (bár lehet, hogy valóban nem ér rá, de erre rá fogsz jönni)akkor még mindig mondhatod, ha kerülne, hogy barátként hívtad?


Vagy még jobb. Mondd azt, egyik lány uncsid is megy , nincs kedve kávézni. Majd intézd úgy, hogy közben valaki rád csörögjön és közölje bocs nem tudok menni, így kettesben maradtok. :)

2011. júl. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha már három hete beszélgettek, és érzed, hogy nyitott a lány a személyedre (tehát mosolyog beszélgetés közben, ő is érdeklődik felőled, nem csak te kérdezgeted őt, keresi veled a szemkontaktust), akkor


EL KELL HÍVNI VALAHOVÁ.


Nem kell kimondanod, hogy ez egy randi, csak kérdezd meg, hogy volna-e kedve veled meginni valamit.


És ezt ne húzd el sokáig a félénkségedre hivatkozva, mert lehet, hogy te is tetszel neki, de ha sokáig nem hívod el sehová, akkor azt fogja gondolni, hogy csak barátként, emberileg szimpatikus neked.


Ez az egyetlen normális következő lépés, amivel tudathatod, hogy érdekel Téged: tessék elhívni valahová.


23, L

2011. júl. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amit felettem írtak:


"Írj rá egyik délután teljesen baráti szöveggel, hogy:


Szia!

Hogy telik a szabid? Irigyellek ám. Nincs kedved egy jó kávé mellett csevegni kicsit ma este? ",


ez szintén nem rossz ötlet. Bár, van, aki tolakodásnak tartja, ha megszerzed a számát, és úgy írsz neki. Akkor jobb személyesen hívni, ha visszajön a szabadságról.


A lentieket meg ne tedd meg ("jön egy uncsim is, stb...)- ez rém gyerekes, átlátszó, és buta dolog. Egy 27 éves férfi legyen már annyira férfi, hogy nem ilyen körmönfont trükkökkel jön, hanem kimeri fejezi, hogy tetszik neki a nő, és csak vele akar találkozni.

2011. júl. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*ki meri fejezni
2011. júl. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És egyébként is, egy rendes, normális lány, még ha véletlen semmit se akar tőled és elutasít, ha randira hívtad, utána sem fog kerülni, vagy rosszul nézni rád egy munkahelyen.


Ha netán valaki elutasít, akkor mi van? Sz*rjál rá nagy ívben. Ilyenkor is büszke lehetsz arra, hogy fel merted vállalni, hogy akarsz egy nőtől valamit. Ha épp nem vagy az esete, hát istenem, van ilyen.

2011. júl. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a tanácsokat :) Igen, én is remélem, hogy nem veszi rossz néven, ha megpróbálok közeledni hozzá, hiszen nincs ebben semmi rossz. És lehet, hogy én is tetszem neki, de, ugye, nekem kell kezdeményezni :)

Ha meg nem jön össze, mivel nem kaptam még semmit, nem is veszíthetek semmit :)

2011. júl. 28. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!