Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsuzsicy122 kérdése:

Mit lehet tenni ha a párod nagyon nagyon féltékeny tipus?

Figyelt kérdés
Ötletek hogyan folythatnám Őt ebben vissza egy kicsit legalább.Hogyan mondjam el neki hogy ez engem teljesen kikészit
2011. júl. 28. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Én is az voltam, aztán kipróbáltuk hármasban, és miután tudatosult, hogy épp most történt meg de érzelmileg semmi nem változott azután kb elmult.
2011. júl. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Ne adj rá okot, hogy féltékeny legyen akkor biztos nem lesz.
2011. júl. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én megérteném hogy féltékeny ha adnák rá okot.
2011. júl. 28. 11:56
 4/9 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Nem te tehetsz róla! Ő egy önbizalom-hiányos stresszgubó... Ha annyira sem hisz magában, hogy őt szeretni lehetne, akkor mit vársz tőle?
2011. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem ez a gond elhiszi hogy lehet szeretni őt.Csupán azt fujja nekem majdnem minden héten legalább 1x hogy nekem van valaki más.
2011. júl. 28. 12:03
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebből jó nem sül ki, mert egy idő után már nem bírod hallgatni, összevesztek, aztán addig-addig mondogatja, hogy már tényleg lesz valakid.


Ezt így mondd el neki, elgondolkozik magán, aztán talán változik.

Persze ebbe majd megpróbálja belebeszélni azt, hogy akkor már most is van valakid, de valahogy nyugtasd meg, hogy csak az övé vagy egyenlőre, viszont ha ezt folytatja, nem fogod bírni sokáig.

2011. júl. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ez jo ötletletnek tünik.
2011. júl. 28. 13:02
 8/9 napietus ***** válasza:
mondd el neki, hogy ez Téged nagyon zavar. ha ennek ellenére sem változtat ezen, hagyd a francba. ezt nem lehet hosszú távon elviselni.
2011. júl. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A bűnösséget kell bizonyítani, nem az ártatlanságot. Keresse meg azt a másikat, és szembesítsen.
2011. júl. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!