Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny típus vagyok. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny típus vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem akarom hogy a kapcsolatunk ez miatt romoljon meg. Nem tiltom semmitől a barátomat, mielőtt bárki is félreértené. De amikor az egyik ex-e írt neki egy sms-t hogy de hiányzik neki stb stb, akkor kissé kitértem a hitemből. sőt azt sem szeretem, ha az EX csajai bejelölgetik face-en (és visszajelöl nekik) vagy ráírnak MSNen.


Nem szeretem még azt sem ha megnézi a képeiket. Persze igyekszek nem kimutatni semmit ezekből az érzésekből de látja rajtam hogy ilyenkor szarul esik.


Nem szokott velük beszélni, nem tartja velük a kapcsolatot (kivéve amikor ráírt egyszer az egyik, akkor beszélgetett vele de semmi extra nem volt. De az is zavart. miért beszél vele, ezzel csak adja a csaj alá a lovat mert a lány örül hogy végre hozzá szólt).


De ha pl megjegyzi hogy ma látta az egyik exét és hogy milyen szép hosszú haja volt stb, akkor is elfog a féltékenység. Annak ellenére hogy tudom hogy engem szeret és napról napra tudatosítja is ezt bennem.


Én viszem túlzásba? Mit javasoltok, hogyan kezeljem ezeket a helyzeteket?


22 / L


2011. máj. 21. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan féltékeny vagyok és elszoktam gondolkozni meddig van az a szint ameddig normális vagyok és mikor van az amikor kicsit magamba kell szállnom hogy na ez már túlzás.

Sztem olyan ne zavarjon hogy bejelölik faceen meg ilyenek mert végül is ismerik egymást ez így van rendjén meg ha beszélnek egyszer egyszer de nincs benne semmi extra, meg ha megnézi a képeit az még annyira nem gáz.

És neked hol vannak az exeid? Egyiket se látod az utcán? Egyiket se figyeled meg milyen lett meg nem érdekelnek hogy meddig jutottak az életben? Azt ne mond hogy nem. :D

2011. máj. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából nem érdekelne, ha nem tudnám hogy milyen lányokról van szó. Egyikben sincs női tartás és ezzel szerintem mindent elmondtam. Oké, ha beadná a derekát, ennyit ért a kapcsolat, ezt tudom jól , de mégis zavar hogy egyes lányokban 0 tartás sincs.


Egy exemet néztem eddig meg, a többi nem nagyon izgat. nem jelöltem be egyiket sem, és ők sem engem. Aki hajtott rám, annak kerek perec megmondtam hogy bocsi, mással vagyok, őt szeretem.


ő ezt egyiknek sem mondta meg. Csak nem reagált rájuk. De bennem van hogy k tudja mit beszélget velük és mikor. Mer kettővel napi szinten egy suliban vannak. És a két ex csaja meg van hogy kirittyentik magukat és direkt fel le járkálnak előtte stb.

2011. máj. 21. 11:43
 3/4 anonim válasza:

Ismerős az érzés nekem is,de az a részét,hogy beszél az exeivel stb...tudsz róla tehát nem hazudik ez fontos.Akár el is titkolhatta volna.Ezt értékeld.

Az én párom volt hogy egy helyen buliztak,de ezt csak azért tudom mert addig faggattam amíg bevallotta.Talán azért vagy féltékeny mert még úgymond friss a kapcsolat.Fél éven belül szerintem normális érzés amin átesel csak tudni kell korrigálni.

2011. máj. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sztem azért némileg jogos, h féltékeny vagy, hiszen ha az exek k-k, akk akaratlanul is arra gondol az ember, h esetleg megpróbálnak rámászni a pasidra, főleg, ha ő dobta őket.

énis féltékeny típus vok, de ha a barátom őszinte velem, és nem csinál olyanokat, h órákig msn-ezik az exekkel, + kétértelmű leveleket írnak, akk próbálok nem foglalkozni velük.

végülis, nem véletlenül van velem, és nem véletlenül szakított velük, ahogy a te barátod is :)

20/L

2011. máj. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!