Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalataitok szerint miért van az, hogy a mai férfiak (kb.26-tól) nehezen lesznek szerelmesek?

Figyelt kérdés
Főleg a 30-as férfiakra értem,akik már túl vannak pár kapcsolaton, csalódáson. Azért kérdezem, mert volt pár randim és tapasztalatból is, hogy sok olyan férfival találkoztam, akik csak sodródnak, nehezen mutatják ki az érzelmeket, volt az életükben egy nagy szerelem, de azóta nem éreztek olyat. Ez nagyon elkeserítő, mert így azt érzem,hogy engem senki se fog szeretni. :(
2010. jan. 24. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:

E is csak általánosítás :)28éves a párom,túl elég nagy csalódásokon,mégis megszeretet,egytt vagyunk már 1éve és én ráadásul kislány vagyok hozzá képes :) Attól függ,hogy kezdik el az emebreképíteni kapcsoatokat szerintem.

Én makacs voltam 9 hónapig msnes "szerelem" vot,nem mertem vele találkozni,de már sanálom azt az ehalasztott 9 hónapot.. :)

17/L

2010. jan. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kankalin ***** válasza:
Tudod, ha sokszor megégeted a kezed, előbb-utóbb eljutsz arra a pontra, hogy bár a tüzet szereted és lenyűgöz, de nyúlsz bele...
2010. jan. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 19 évesen vagyok így de nem a csalódások miatt hanem, hogy megelőzzem azt.
2010. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdekes dolgot kérdezel. Én 29 éves fiú vagyok, és tényleg azt érzem, hogy egy jó ideje nem tudtam szerelmes lenni. Minimum 5 éve. Pedig ez alatt volt pár kapcsolatom. Tényleg volt csalódás az életemben és emiatt szomorkodtam is eleget. Igaz ez főleg a tini korszakomra volt igaz. A csalódástól és a kiszolgáltatottságtól szoktam félni. Aki szerelmes, sajnos kiszolgáltatott is lesz.

Végül persze lehet, hogy egyszerűen csak nem azokkal a lányokkal kezdek (vagy azok kezdenek velem), akikbe bele tudnék szeretni.

Azt viszont biztosan érzem, hogy fiatalabb koromban sokkal könnyebben szerelembe estem.

2010. jan. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!