Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kardnak, Csatnak, F*sznak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kardnak, Csatnak, F*sznak, Kutyának és K*rvának bal oldalon van a helye, az "asszonynak" jobbb oldalon?

Figyelt kérdés

Mi ez a hülyeség?Most olvastam.Egyéként a barátom is mindíg azt mondja,hogy legyek a jobb oldalon,mert bal oldalt a k...ákat viszik.

Ezt annyira hülyeségnek tartom.Valami régi szokás vagy mi?

Én a bal oldalon szeretek menni,nekem így kényelmes.

Van olyan ember aki ez alapján azt gondolja egy nőről,hogy K..?:D

21/L


2011. júl. 28. 13:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%
Hát nekem eszembe sem jutna valakit K-nak nézni ezért. Teszek az ilyen illemszabályokra. Úgy járunk, sétálunk ahogy kényelmes, ahogy spontán jön, nehogy már egy ilyen dologban is eleget kellene tenni egyes emberek elvárásainak.
2011. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 napietus ***** válasza:
jobbról kéne menned. amúgy hogyhogy így kényelmes? a táskád nem ütközik folyton a pasidba?
2011. júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Pont ezért,én baloldalt hordom a táskám:)
2011. júl. 28. 14:55
 14/18 napietus ***** válasza:
egyébként azt kétlem, hogy bárki emiatt k-nak nézne, de az valószínű, hogy azt gondolják a pasidról, nem tanították meg viselkedni.
2011. júl. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
51%
Ennek az illemszabálynak az volt a lényege eredetileg, hogy a bal oldalon volt a kard, így az asszony mát nem fért oda, kényelmetlen lett volna. Mivel ma már viszonylag kevés férfi hord kardot ott mész ahol akarsz.
2011. júl. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
51%
Helyes a megállapitásod. Hülyeség. A barátod valami régi mondokát idézget. De akkor amikor ezt mondogathatták, a barátnöt a K kategoriába sorolták. Vagy a hites felesége vagy netán? Mert ugy-e az asszony az. Szoval nyugodtan mondd meg a barátodnak, hogy vegyen feleségül, majd akkor mész a jobb oldalra. Azonkivül az illem sem mindig bal oldalra rendeli a F-t. Ha pl. olyan helyen mentek, ahol a jobb oldalrol valami veszély várhato, akkor a F-nak van ott a helye ( Pl. keskeny járda, ahol az autok veszélyes közelségben vannak.)
2011. júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
És mi van a balkezesekkel?Jobbal húzom ki a kardot majd átadom a balkezembe?Baromság az egész,középkori humbug abból az időből amikor még nem csinálhattál semmit a "csúnya" kezeddel....
2016. febr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Impearl válasza:
A kardra, a nőre, és a kutyára tudom a megoldást: A kardot azért viselik bal oldalon, mert az emberek többsége jobb kezes, a jobb oldalról nem tudná gyorsan kirántani szükség esetén. A nő szintén ezzel összefüggésben halad a férfi jobb oldalán: a kard kirántásakor a bal oldalon megsérülhetne. A kutyát szintén fegyverként (lásd: kard) vezetik a bal oldalon.
2023. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!