Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemáll fel a pasimnak. :D mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemáll fel a pasimnak. :D mi baja lehet? Csak nem meleg. :D :D

Figyelt kérdés
hát azvan,hogy ha nemvagyok vele nemtud felálni neki...kicsit hülyén van megfogalmatva, de ehhez kapcsolatosan kommenteket nem kérek...
2011. júl. 28. 16:33
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Éppen csak jókedwem wan,viccelődni sem lehet már vagy mi?-_- pasim 18 én 16
2011. júl. 28. 16:45
 12/29 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy te fiú vagy vagy lány?
2011. júl. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, oktass ki, szeretem ha olyanok szólnak be akik két szót nem tudnak helyesen egymás mellé tenni. Te halmozottan hátrányos vagy ilyen szempontból, mert se fogalmazni, se írni nem tudsz, de még az alázat is hiányzik belőled. Azt mondják, hogy az ostobánál csak egy rosszabb van, az ostoba aki beszél is.
2011. júl. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

1.Lány vagyok

2.Szlovák vagyok...ezért nevárjatok el ennél jobbat...sajnálom,hogy nemtanultam meg normálisan magyarul,de kiváncsi lennék ti hogy beszélnétek egy idegen nyelven rendesen!!-.-

2011. júl. 28. 16:53
 15/29 anonim ***** válasza:
54%

Természetesen megjöttek a nyelvtan zsenik!

:D

Ez legyen a legnagyobb élvezetetek töketlenek, hogy a helyesírási hibákat keresitek!


Kérdezőnek: miért baj az, ha nem áll neki mikor nem vagy ott?

2011. júl. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Köszikee utolsó..:D hát nekem nembaj,de neki az,és most az milyen lenne ha megmondaná anyucinak :D szal gondoltam én utánna nézek neki..nemlehet vaalami komolyabb gond?
2011. júl. 28. 17:02
 17/29 A kérdező kommentje:
jah és már 2-3 hete nemvoltunk ugy eggyütt..szal azóta ezvan...azóta "alszik" :D
2011. júl. 28. 17:02
 18/29 anonim ***** válasza:

Az kemény!

És akkor sem áll neki a répa ha rád gondol meg ilyesmi?

Kérdés hogy ha együtt lesztek állni fog- e neki!

Szerintem legközelebb mikor elbúcsúztok, hagyd ott neki a bugyid, amit előtte veszel le, hogy rajta maradjon az illatod!

Nem viccből írom, engem beindít ha szimatolhatom mikor nincs itt!

2011. júl. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Ha szlovák vagy akkor miért nem szlovákul irsz ott.Magyarul ilyen gyatrán irni nem kéne.Persze ha mindenben ilyen gyenge vagy akkor egy pasinak sem fogod tudni felállitani.
2011. júl. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Miért jó basztatni a másikat?

Lapuzzatok már emberek!

2011. júl. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!