Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek csajok?

Figyelt kérdés
2 hónapja járok egy fiúval és a pasim meg azt írja a barátjának hogy le akar velem már feküdni, elmélyíteni a kapcsolatot, szóval kibeszél a hátad mögött hogy milyen jó lenne már velem lefeküdni. Mivel én gyerekkori barátok vagyunk a fiúval, ő ezt visszamondta nekem. Szóval tudja ezt az írást bizonyítani. A pasim meg előtted, nem igy viselkedik, az ellenkezőjét mutatja annak amit ír, vagyis hogy neki nem a sex a lényeg, ő nem arra hajt, nem olyan tipus. Stb. Én még szűz vagyok, és nem vagyok az a csaj, aki csak ugy oda adja magát akárkinek, ha olyan kell neki vegyen egy barbit. Meglepne titeket ez ha megtudnátok amit irt, vagy nem lenne semmi baj? Viccnek fognátok fel? (16L)
2011. júl. 28. 17:33
 1/9 A kérdező kommentje:
A pasim meg előttem, nem igy viselkedik.
2011. júl. 28. 17:34
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerinted mi a faxért jár veled,ha nem akar megdugni?

Biztos csak sétálgatni akar és jólesik neki,hogy este meg hokizhat az ágyban mert felállt tőled a farka!

2011. júl. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi..értem..nem azt mondom hogy nem akarok lefeküdni senkivel,csak nekem ez hamar még,nekem nem a sex a lényeg!
2011. júl. 28. 18:05
 4/9 anonim ***** válasza:

De a fiuknak a szex a lényeg az érzelmesség az harmadlagos!

A fiuk minden gondolata a punci meg a cici a ti korotokban.....

De ezt ő neked nem fogja elmondani és ,ha rákérdeznél le is tagadná mert tudja,hogy úgy sosem teszed neki szét a lábad..

2011. júl. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
értelek..félek,hogy játssza csak a nagy szerelmest,mert tudja hogy sok fiúnak tetszem és vannak utánam..és büszke lehet majd arra hogy ő volt az első akinek oda adtam magam :S..és aztán meg viszlát
2011. júl. 28. 18:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Erre minden esély megvan!

Inkább írj privát emailt nehogy ő legyen az első!! :))

Így legalább dicsekedhetnél,hogy egy tapasztalt pasival veszítetted el...

Csak poénkodtam..

Az az igazság,hogy az időhúzás se jobb mert közben talál valakit aki szét teszi neki a lábát...de az sem jó,ha így akarnád megtartani...

Csak te tudhatod neked mi mennyit ér! ..

Azért írhatsz privát emailt,ha beszélgetni szeretnél..:)

2011. júl. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem az az érzésem hogy:

a pasid elmonta a srácnak hogy mutassa meg neked az irást

és igy lefeküdj vele

én várnék még egy kicsit

2011. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát, 16 évesen és szűzen engem is megrázna a dolog. még ne add oda magad neki, addig ne, amíg attól félsz, hogy ha lefekszel vele, akkor utána dob. de azért ne légy nagyon bizalmatlan, természetes hogy le akar veled feküdni:) ha vár rád, nem erőlteti, akkor szerintem nem kell aggódj.
2011. júl. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt,szinte az összes ex-em:D ezt nem kell komolyan venni, de pl. volt h ott voltunk az egyik srácnál aki az osztálytársam volt,neki meg a haverja voltunk úgy kb. 8-an ,bementek ketten az egyik szobába beszélni valamit,persze hallottuk ezt a: megakarom dugni ,nem áll készen rá de lehet bejövünk a szobádba dolgot:D de volt ott több fiú is akik leszerelték,tőlem pedig nem győzött bocsánatot kérni.:D
2011. júl. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!