Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg vannak csajok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak csajok, akik már-már elvárják h. a barátjuk féltékeny legyen rájuk?

Figyelt kérdés

Talán az elvárják az túlzás, de kicsit frusztrálja / bántja őket ha nem azok...

Csak kérdem, mert nekem ez jött le.


2011. nov. 9. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

talán azért mert akkor tudják hogy féltik őket :)

kismértékben jól esik nekem is. jó tudni hogy nem akar elveszteni maga mellől :)


21L

2011. nov. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nyilván, de a féltékenység nem egyenlő a féltéssel nem jól gondolom?
2011. nov. 9. 22:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos vannak olyanok, akik ezzel mérik le, hogy milyen jó nők, még provokálják is a másikat, hogy lássák a reakciójukat. Szerintem tudat alatt azt gondolják, ha még féltékeny, akkor szeret.

A barátom azt mondta a kapcsolat elején, hogy nagyon féltékeny típus, de soha nem vettem ezt észre. Amikor megkérdeztem, hogy akkor ez hogy van, azt mondta, féltékeny, figyeli a körülöttem lévő pasikat, de amíg nem látja, hogy oka is lenne rá, nem jelenetezik. Szóval szerintünk a féltékenység a bizalom hiányának és kicsit talán a birtoklásvágynak a jele.

2011. nov. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem nem ugyanaz, de ebben a tekintetben igen. az attól való féltés hogy elveszítheted vagy más karjaiban láthatod. mert a féltékenység az ez :)

én sokáig nem voltam féltékeny típus, de olyannyira, hogy a barátom folyton nélkülem járt bulizni, de még csak meg sem fordult a fejemben, hogy ő ott mit csinálhat vagy esetleg más lányokkal van. egy idő után ez el is kezdte zavarni. úgy érezte, hogy ő nekem nem elég fontos, és nem is érdekelne ha egy másik lány le akarna csapni rá.

de ami a legjobb ami rosszul esett neki, az az, hogy szerinte én nem tartottam őt olyan jó pasinak hogy más csajok ráhajtsanak, ezért nem féltettem...holott erről szó sem volt. egyszerűen ma már tudom, hogy nem szerettem őt eléggé, nem kötődtem hozzá.

a mostani barátom miatt már szoktam aggódni. de nem féltékenységnek tartanám, csak itt már egyből felmérek minden csajt aki a közelében van, megfordul a fejemben hogy esetleg... :D

fordítva viszont nekem jól szokott esni ha féltékenykedik kicsit néha napján. jó érezni hogy csak a magáénak akar :))


első voltam

2011. nov. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!