Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért élnek a 14-18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élnek a 14-18 éves lányok rózsaszín álomvilágban?

Figyelt kérdés
Mindegyik azt képzeli, hogy fenékig tejfel az élet. Ennyire naivak, vagy csak buták, mint a föld(bár a kettő nem zárja ki egymást)
2011. júl. 28. 21:51
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
24%
Ami a mai fiatalságra jellemző: tiszteletlenség! Ezt amit kéne nekik megtanítani, mert nincs bennük. Csak azt hiszik.
2011. júl. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Én valahogy a dolgok rosszabbik oldalát veszem először észre(mondjuk fiú vagyok), és minden eshetőséget mérlegelek, egyszóval megfontolt vagyok. Ezt valahogy a lányokon nem érzem(és akárki akármit mond, nem is találkoztam még ellenpéldával)
2011. júl. 28. 22:02
 13/34 anonim ***** válasza:
69%
De istenem hahó vedd már észre hogy kivételek is vannak
2011. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
miért és aki nem a mának él az minek él? a múltnak? sok értelme nincs. a jövőnek? arra úgy sincsen befolyása, nem tud a jövőben cselekedni, csak a jelenben. viszont ha mindent megpróbál úgy csinálni, hogy a jelenben a legjobb legyen, akkor így mindig boldog tud maradni...
2011. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

De miért keressem a kivételeket? Ki mondta, hogy én kivételt szeretnék? Csupán elhangzott egy kérdés, ami egy VALÓS problémát vet fel, és arra volnék kíváncsi, hogy MIÉRT ALAKULT EZ ÍGY KI? Tojok a kivételekre, még ha léteznek is!

Ha például megkérdezném, hogy miért füstöl kéken az 1500ös lada, arra nem az a válasz, hogy VANNAK KIVÉTELEK, AMIK NEM, hanem az, hogy a motor kopott, és eszi az olajat.

2011. júl. 28. 22:08
 16/34 anonim ***** válasza:
79%
Huuu nálad elég nagy bajok vannak és ugy látom hogy csak azt veszed észre amit akarsz, de tudod sajnállak...............
2011. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
74%
22:07 Én is a jelenben élek, de nem jelenti azt hogy buli az élet.
2011. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
utolsó osztom :D
2011. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
a jelenben él - nem feltétlenül jelenti azt, hogy buli az egész élet.
2011. júl. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
85%
2. válaszoló vagyok, nem azt irtam hogy ne bulizzanak soha, csak ne egyfolytában ezen járjon az agyuk, mert már hétfőn is a hétvégi bulit tervezik és nagyon más szorakozási lehetőséget ki se tudnak maguknak találni.. lehetne már egy kicsit több eszük hogy ne a kocsmába hordják a pénzt!
2011. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!