Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a helyemben lennétek, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a helyemben lennétek, mit tennétek? Nem egyszerű a helyzet, de szerintem érdemes próbálkozni.

Figyelt kérdés

A saját nevemben fogok beszélni , így egyszerűbb: szóval 16 éves vagyok, és az első szerelmem szakított velem.

Nagyon szerettük egymást, nagyon boldogok voltunk egy darabig, amíg a kapcsolatunk tönkre nem ment. Nagyon nehéz volt megoldani a találkozásokat, össze is vesztünk nagyon. Rá 2 hétre szakított velem.

Én még nagyon szerelmes vagyok a volt barátomba, bármennyi furcsa is, nem tudok belőle kiszeretni, de nem is akarok.

Érzem, tudom, hogy van még jövőnk, és hogy dolgunk van egymással az életben. Ő is nagyon szerelmes volt belém, azért is fájt minden, egymás hiánya, ha összevesztünk stb..

Viszont a körülmények(melyeket itt nem taglalok, túl személyes) megkeserítették magát a kapcsolatot, így azt mondta, már nem érzi, hogy szerelmes.

Nagyon megbántódtam, mert ő sem tudta, mit akar, mit érez.

A kapcsolatba fáradt bele, és nem velem volt a baj.

Mikor kérdeztem tőle, mi volt a gond velem, miért nem voltam elég jó neked, "kiakadt". Felháborodott, hogy miért mondok ilyet, hogy gondolom azt, hogy sosem szeretett.

Elkezdte mondani, hogy igenis szerettelek, de nem vagy normális, ha azt hiszed, nem,meghogy ezt a kapcsolatot más sem bírta volna stb...+Tökéletes voltál nekem,bár ezt úgyse hiszed el, de nem tudod mennyire szerettelek(meghaltam volna érted), és úgysem hiszed el, de nem tudod, milyen szar, hogy nem érzek irántad már úgy, mint az elején". Bűntudatom lenne, ha nem lennék beléd újra szerelmes, és ezért szakított.

Én még imádom őt.

Mit csináljak?

Hogy szerezzem vissza?

Februárban szakított, azóta nem beszéltünk,szeretném visszakapni.


2011. júl. 28. 22:14
1 2
 11/14 anonim válasza:
Figyelj kislány :) még nagyon kislány vagy DE! Elhiszem hogy szívből szereted ez nagyon nemes és szép dolog. Ha tényleg érdekel téged az a fiú akkor járj a kedvében, nem mondom azt hogy mindig a seggében kell lógnod de próbálj mindig közeledni hozzá, hogy ismét beléd szeressen. Bár nem lesz nehéz, hisz szeret téged. Csak arra figyelj hogy ne éreztesd vele azt hogy rátapadtál, csak azt hogy szereted és akarod őt! Lehetséges megoldások még pedig az hogy felhívod vagy sms-t írsz neki. (Szia. Mizujság? Találkozni szeretnék veled? Benne vagy? Puszi) <- ez csak egy példa mondat volt. Mindig figyelj arra hogy soha ne utalj előre a jeleiddel mert lehet elronthatod, de ne is nyomulj rá. Egy férfinak az a dolga hogy mindig ő kezdeményezzen! :) remélem segítettem.
2011. júl. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Csak azóta nem beszéltünk, és félek, hogy már nem is szeret.

Mindenesetre óvatosan megpróbálom.

2011. júl. 29. 11:01
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem hogy vissza akarod szerezni azt felejtsd el!!!! Én is túlestem ezen a 16 éves elsö szerelmes idöszakon és ma bátran kijelentem hogy büszke vagyok arra hogy nem maradtam benne ebben a kapcsolatban. Hiszen gondold csak végig mennyi hal van abban a tengerben. Jobbnál jobb emberek akik téged igazán szeretnének csak nem adsz nekik esélyt, és tényleg szeretnél vissza szerezni egy olyan embert aki téged nem szeret? Én megtaláltam mára az igazit és örülök hogy ennyit vártam és válogattam, hiszen végre boldog vagyok!!!
2011. júl. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazad van, köszönöm a választ.

De, mi van, ha?

Nekem ő az igazi. Egy olyan ember, akiért megéri küzdeni, és ezt én meg tudom ítélni.

Legalább meg kell próbálnom, úgy érzem.

2011. júl. 31. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!