Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bárki is akarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bárki is akarna velem járni?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és a lányok nem tartanak se viccesnek sem túl jóképűnek. Pár kg súlyfelesleg is van rajtam. Szerintetek kellene valamiben változtatnom?
2011. júl. 29. 02:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Add le a súlyfelesleget, de ne azért mert hogy a csajoknak úgy biztos jobban kellenél (mert ezt nem tudhatod), hanem azért hogy magadnak megfelelj!
2011. júl. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésben a válasz tesó :D
2011. júl. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Gyúrjá wazza! Úgyértem sportolj. Tégy olyan dolgokat amiktől te is izgalmasnak tartanád magad. Így szeretnéd, majd azt is hamarosan, hogy megismerjenek. Szerintem te unalmasnak tartod magad. Tégy valamit!
2011. júl. 29. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Smartguy86 ***** válasza:
Ha te sem szereted magad, akkor más hogy szeressen? Változz! Sportolj, csinálj olyat, amit eddig nem! Amit eddig csináltál, az erre volt elég, most valami más kell, nem gondolod?
2011. júl. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Fogyj le, mert addig nincs esélyed! A lányok sokkal inkább a külsőségekre mennek, mint mi.
2011. júl. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Utolsó: Ez pont fordítva van.

Egyébként változtass magadon, adj a külsődre, fogyj le. A lányok is épp eleget tesznek azért, hogy a fiúknak tetszenek, hát akkor te is emeld meg a hátsód.

2011. júl. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kép is kéne... amúgy fogy le és az utolsó előttinek igaza van :D
2011. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Uluka Nana ***** válasza:
sztem nyisd ki a hátsó kaput:) ha gondolod írj privit és megadom a számom 16/f
2011. júl. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Fogyj le sürgősen...elég visszataszító egy csöcsös pasi...a kutyának se kell az olyan...
2011. júl. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
08:26-os egyáltalán nincs igazad.. :/
2011. aug. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!