Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most Mit Csináljak? Egy Lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most Mit Csináljak? Egy Lány Járni Akarna Velem

Figyelt kérdés
Van Egy Lány Aki Járna Akarna Velem, Csak Az a Baj Hogy Van Egy Internet Csajom Cseh Országból, És Most Nem Tudom Hogy Járjak-e Vele Vagy Nem? Mert Lehet Hogy Megváltozik az Életem..
2011. márc. 10. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Minek Kell Minden Szó Elejét Nagy Betűvel Írni? Meg Mi Az Hogy Internet Csaj? Járjál Vele, Egészségedre!
2011. márc. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csinálj bármit, csak egyet ne! Ilyen helyesírással ne levelezzetek.
2011. márc. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát tutira megváltozna az élteted..pl felelősséget kellene vállalni a tetteidért, vállalni kellene önmagad..a problémákat meg kell majd oldani..átesni a kételyek tengerén( Meddig bírom az ágyban? Milyen vagyok az ágyban? Szimpatikus leszek-e a szüleinek? és a többi)

Felvállalni a körülményeket, bemutatni ismerőseidnek, barátaidnak..és bemutatkozni a barátainak, ismerőseidnek aztán remélhetőleg nem lesz gubanc..pl szimpi nem szimpi kérdés meg a sok sz@rkavarás....


Persze a netes csajjal ilyen gondok nincsenek..de előbb-utóbb vállalnod kell önmagad, mert sose lesz párkapcsolatod. Na meg a netes csajjal nem lehet kufircolni sem a hormonok meg működnek.

2011. márc. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A cseh internet csajjal járni nem lehet túl könnyű...
2011. márc. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 viki.e ***** válasza:
szerintem nyugodtan járhatsz vele.... egyépként tecci,neked? mert ugye bár az se mind1 ... HA igen akk azerintem vágj bele.
2011. márc. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ki ez a Cseh Internet Csaj? :D

Valami beépített popup toolbar? :D

2011. márc. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!