Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg az asszonyn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg az asszonynak hogy BÜDÖS a szája?

Figyelt kérdés
Tele van a tököm, hogy az asszonynak mindig büdös a szája! Olyan undorító, hogy kifordul a gyomrom! Már többször beszéltünk róla, de tegnap is büdös volt! Minden alkalommal tegyem szóvá? Amúgy szokott fürödni, fogat mosni meg minden - de a szája büdööööös!!!! Ja és még Ő panaszkodik, hogy nem csókolom meg nem csókolózok vele!!!!! ÁÁÁÁ
2011. júl. 29. 09:50
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Nem bagózik! én igen és így érzem a bűzt! Hogy még miért nem ment el dokihoz? Nem tudom
2011. júl. 29. 10:13
 12/37 B.angel ***** válasza:
Ja és még érdekelne, hogy hány éves vagy? Csak mert idősebb korba meg végképp nem így kéne közölnöd vele a dolgokat. Vagy korábban szépen megmondtad neki? Hogy közölted vele?
2011. júl. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Figyu Angel! A te stílusod sem éppen a legkedvezőbbek megítélése alá esik! -) Büdös a tiéd is mint a pöce gödör ezért ugrálsz? Tegyél ellene! Ne várd meg amíg a párodnak teljesen kifordul tőle a gyomra!!! -)
2011. júl. 29. 10:16
 14/37 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:57


tudom hogy gáz lesz előbb vagy utóbb...már 2x volt vésetni és 3 hétig szenvedett annyira fájt neki, meg a feje is...Rossz volt nézni. Tudom milyen kellemetlen neki főleg ha még mondogatom is...Néha amikor úgy adja a helyzet utalok rá, de mindig azt mondja hogy mostanában elég sok baj van a melóval nem kell neki még ez is...:S Ha rágózik nincs semmi gond, de mondtam neki hogy minél tovább halogatja annál rosszabb lesz és a végén szájsebészet mert nem fogják tudni megfogni a véséshez...:S

2011. júl. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 B.angel ***** válasza:

HÚ.. :) Na ezzel azt hiszem itt leírtad magad!

Az én stílusom? Mivan mi a baj a felfogásoddal? Semmit nem írtam, ami gusztustalan stílusú lenne, szimplán elmondtam (és igazoltad is az előző hozzászólásoddal), hogy gusztustalan egy modorod van! :) NA puszika.

Ja, nem nem büdös a szám :D Ez van!

2011. júl. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Korábban valószínűleg nem jól "közöltem" vele a hírt! Talán ezért tettem fel itt a kérdésem?!...-Á)
2011. júl. 29. 10:19
 17/37 B.angel ***** válasza:
80%
Nem ezt kérdeztem, hanem nem mindegy hogy így közlöd vele: Büdös a szád, kifordul a gyomrom, vagy így: Szívem, nem kéne megnézetni a fogaidat, lehet valami komolyabb baj van, elkísérlek. Szebben hangzik nemde? :)
2011. júl. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
A stílusod nagyon indulatos! Pedig állítólag nem te szagolod hetente többször is a BŰZT! -PP)
2011. júl. 29. 10:21
 19/37 B.angel ***** válasza:
89%

Korábban ismertem BARÁTOT, nem szerelmet, akinek büdös volt a szája... mégse voltam ilyen.

Indulatos vagyok, mert nem tetszik, ahogy írsz a párodról, akit elvileg szeretsz, és ahogy beszélsz velem, pedig nem is ismersz!

Le lehet pontozni (aki ezt tette, nézzen magába), de tudom, hogy igazam van. És normális ember ilyen hangnembe nem beszél!

2011. júl. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Te egy FASZA csaj vagy! Mindent tudsz, mindent látsz, mindent érzel! Csak a körülményeket nem ismered! ....-P)
2011. júl. 29. 10:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!