Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg az asszonyn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg az asszonynak hogy BÜDÖS a szája?

Figyelt kérdés
Tele van a tököm, hogy az asszonynak mindig büdös a szája! Olyan undorító, hogy kifordul a gyomrom! Már többször beszéltünk róla, de tegnap is büdös volt! Minden alkalommal tegyem szóvá? Amúgy szokott fürödni, fogat mosni meg minden - de a szája büdööööös!!!! Ja és még Ő panaszkodik, hogy nem csókolom meg nem csókolózok vele!!!!! ÁÁÁÁ
2011. júl. 29. 09:50
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
fight :D
2011. júl. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 B.angel ***** válasza:
67%

Az a baj tudod, hogy iszonyat bölcsnek hiszed magad! És rám tapasztod ezt a jelzőt! Nem, nem mondtam, hogy mindent tudok, látok, érzek. Csupán azt próbálom neked (eredménytelenül) elmagyarázni, hogy válogasd meg a stílusodat, mert ez sértő lehet más számára.

Mondjuk én nem veszem fel, mert látom elég buta vagy ahhoz, hogy ne fogd fel, hogy mi a bajom tulajdonképpen. Normálisan írtam neked, adtam tanácsot (amit kértél, ha már írtál erre az oldalra, nemde?), és mégis engem hurrogsz le! Akkor szerinted most kivel van a baj. Veled f*sza csávó! :)

2011. júl. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy? Ja persze ezt sem illik megkérdezni!...-) Mindegy maradjon titok! Te dolgod! Fiatal lehetsz és tapasztalatlan!...Nem tudom elkísérni, van 2 pici gyerek, akiket nem tudunk senkire ráhagyni! és tudod mit ha nem lennének már az asszonyt 3-4 éve elhagytam volna! NAA??!! -) Erre varjál gombot! Most mond milyen görény vagyok! -)
2011. júl. 29. 10:32
 24/37 anonim ***** válasza:

Küld el szerintem fogorvoshoz.

Én is rendszeresen mosom a fogam, de attól még tavaly télen gyökérkezelni kellett az egyik fogamat és előtte nekem is fura volt a lehelletem a párom szerint is, a gyökérkezelés 3 hete alatt meg pláne.

A másik oka meg lehet az is, ha a fogai rendben vannak, hogy nem zár rendesen a gyomorszája, sajnos van ilyen betegség, az ellen viszont nem tehet semmit, mert akkor a gyomor szaga áramlik ki a száján, és azt rágó sem fogja elnyomni. Ez esetben csak a tolerancia segíthet.

Elsősorban pedig javaslom, hogy ezeket az ötleteidet finoman add a tudtára és ne támadd le, hogy "Hé, büdös a szád!", mert abból csak veszekedés és sértődés lesz. 29N

2011. júl. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 B.angel ***** válasza:
48%

És honnan tudtam volna, hogy van két gyereked, akik miatt nem tudod elkísérni? :) Kérdeztem hány éves vagy, de te csak osztottad az észt simán. Miért lennék tapasztalatlan? Mondd már meg melyik írásomból vontad le ezt a nagyszerű következtetést? :) Még mindig a stílusoddal van baj, nem mással!

Igen, görény vagy! :) Így jobb?

2011. júl. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:33


Nekem is van ilyen betegségem (rosszul zár a záróizom) ezt refluxnak hívják. Orvoshoz ellehet vele menni, gyomortükrözés és írnak fel rá gyógyszert. Én 2 fajtát szedek. DE se előtte se utána nem volt emiatt szájszagom...


L21

2011. júl. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Az a nőnemű amelyik a "paraszt" szócskát bármilyen körülmények között a szájára veszi , nem hogy első hozzászólásában azonnal az szerinted milyen Hölgy?...-) Városi vagy falusi? -)
2011. júl. 29. 10:40
 28/37 B.angel ***** válasza:

Városi :) Mert hogy én az vagyok. És nem mint földműves munkát végző emberre értettem. Nyilván!

Jól sejtem, hogy 30 év körüli vagy? (ha már vannak gyerekeid..) Nos, az eszed nem igazán éri el a korod.

Lényegtelen számomra ezentúl mit írsz, akkor is bunkó a stílusod és még buta is vagy hozzá, hogy ezt belásd, hát akkor így jártál. Mondd meg az asszonynak, hogy büdös a szája és akkor el van intézve szevasz.

2011. júl. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
menyjen el fogorvoshoz, léehet lyukad a foga vagy szuvasodik vagy fogkőves. legvalószinübb okai a szájszagnak, na meg ha cigizik akkor meg práne,hogy kellemetlen az illata.
2011. júl. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
49%

angel ezt ajánlanám a figyelmedbe :)


Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedhetsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. ;)

2011. júl. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!