Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Előfordult már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Előfordult már veletek, hogy úgy feldühített a párotok, hogy legszívesebben megütöttétek volna?

Figyelt kérdés
Esetleg meg is ütöttétek? Ha igen, ököllel vagy tenyérrel?
2011. júl. 29. 11:57
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Persze h elő fordult ez nem kérdés!!! és azt hozzá tenném h legtöbbször ő kezdte...

állítólag csak 'játékból' de ő ólom kezű Edward...és fájt... így hát vissza adtam neki 'játékból' :) :)

2011. szept. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
engem is volt hogy megütött a bnőm mert annyira megijesztettem, utána fájt is, de a lelki fájdalom lehet jobban..
2011. szept. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
83%

Nálam volt már, hogy annyira felidegesített, hogy megütöttem. Arcon, egy hatalmas csattanós pofont kapott. Tudta, hogy megérdemli, bunkó volt, megbántott. Nem ütött vissza, ő volt a hülye, amiért leszólt és lefikázott.

(nagyon jól tudja, hogy utálom ha leszól, úgy, hogy én legalább megtettem minden tőlem telhetőt, ő pedig semmit)


Aztán egyszer fojtogattam is, bár az kicsit elszabadult, nem épp józan szex közben volt :)

2011. szept. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
83%
igen de nagyon bánom de tudom hogy jogos volt..
2011. szept. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Minden egyes nap!
2011. szept. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

13.26


Ha jogosnak tartod, miért bánod?

2011. szept. 2. 14:15
 17/32 anonim ***** válasza:
48%
Csakis boxerrel, mert kemény az állcsontja!
2011. szept. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem csak egy kis pofonvágást kapott, de épp hogy hozzá értem, szóval még csak nem is ütöttem erősen, mintha az arcához tettem volna a kezem, olyan szintű volt. Ezt azért kapta, mert kezet emelt rám, másodszorra... Szóval ha én nem "ütök", akkor ő. És csak azt bántam meg, hogy nem erősebben ütöttem.


19/l

2011. nov. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
75%

Ha engem egy nő megüt, akkor az biztos, hogy visszaütök és az én ütésem jobban fog fájni neki!


Azok a férfiak meg akik hagyják magukat, azok nagy pancserek, nyugodtan szenvedjenek. Nem értem miért nem verik meg azt a nőt aki megtámadja őket.


A legnagyobb baromság, amikor a nő azt hiszi, hogy én nem üthetem meg, de ő megüthet engem. Az ilyen nőnek a fogát is élvezet kiverni.

2011. nov. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
78%

13:44

Teljesen igazad van kár a nőknek olyan tév hitekbe ringatni magukat hogy ők a férfiakat meg üthetik úgy és olyan alapon hogy nem kapnak érte semmit . Ők is tudnak velünk bunkók és roppant mód sértők lenni még se ütjük őket meg így hát ha mi ilyen alapon bántjuk meg őket na nehogy megüssenek minket mert ha engem is igazándiból komoly szándékkal megüt bizony azt én is megütöm .

2011. nov. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!