Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes emiatt rágódni?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm már három éve, jól megvagyunk, viszont most egy másik városba megy egyetemre, ahova történetesen az exe is járni fog, nincs is ezzel semmi probléma, csak az a f#sz megtudta, hogy Ő is odafog járni, és az első dolga volt írni a barátnőmnek, hogy, de jó, majd biztos találkozunk, meg ilyenek. Természetesen kibuktam mint annak a rendje, a barátnőm megnyugtatott hogy Ő nem akar találkozni vele, meg hogy nincs semmi köztük, meg ilyenek. Bízom benne, hiszek neki, de mégis, egyre közelebb az ősz, egyre többet idegesít ez az egész. Messze lesz tőlem, tehetetlen leszek, és ha találkoznak is, miért mondná el?
2011. júl. 29. 16:33
 1/6 napietus ***** válasza:
nem, nem érdemes. ha ezen rágódsz ahelyett, hogy a barátnőddel foglalkoznál, ne adj' Isten féltékenykedsz és ilyen jeleneteket rendezel, mint emiatt az üzenet miatt (honnan tudtad egyáltalán? kutakodtál, vagy a barátnőd mondta el?), akkor Te magad lökdösöd a barátnődet az exe karjaiba.
2011. júl. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

napietus.blog.hu-nak igaza van. Ha jelenetet rendelez, akkor szó szerint visszaüldözöd a volt pasijához szerencsétlent.

Amúgy csináld csak, majd úgy jársz mint az én pasim, az is állandóan féltékenykedett, mikor egyetemre mentem, pedig ahova én jártam az abban a városban van, ahol lakunk. Az együtt töltött három év alatt sok mindent elnéztem neki, de a féltékenykedést nem! szóval bye-bye-t intettem.


Ne kövesd el te is azt a hibát!

2011. júl. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne rágódj rajta. Most veled jár. Az a pasas nem véletlenül ex. Inkább tölcs minél több időt a barátnőddel.
2011. júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Veky ***** válasza:
napietus.blog.hu-nak igaza van. Azért hozzáfűzném, hogyha esetleg megtörténne néhány kellemetlen esemény, aminek nem örülnél, akkor se add fel. Az élet megy tovább.
2011. júl. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én sosem adom fel! ;) Egyébként nem féltékenykedek, csak zavar, hogy írt. De szerintem ez mindenkit zavarna. Legyen igazatok, nem foglalkozok vele, elvégre nem véletlenül van velem három éve.
2011. júl. 29. 16:48
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
te írj a srácnak, hogy ne irogasson a nődnek, mert mégegy ilyen és ráküldesz három kancigányt
2011. júl. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!