Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes a múlton rágódni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes a múlton rágódni?

Figyelt kérdés
10 és fél hónapja járok a fiúmmal (távkapcsolatban), és ma kiderült pár furcsaság. Amikor májvipen vagyok és nézem az ismerőseit, meg szoktam kérdezni, hogy ki ez az xy csaj, csak mert kiváncsi vagyok. Ma is rákérdeztem egyre, hogy ki az, erre meg csak hebegett, habogott ( emesenen ), levettem hogy kamuzik. Írtam neki csak úgy viccből, hogy csak annyit kéne mondani, hogy tetszett neki és fel akarta szedni, erre azt mondta, hogy igen, bocsi...Mi 2009. április 13án ismerkedtünk meg neten, és ő arra a csajra egy nappal később ráírt, hogy elkérhetné e a telefonszámát. Nos ez olyan szempontból nagyon gáz, hogy amikor ő erre a csajra ráírt, nekem azt mondta, hogy kellek neki, és nem csak barátkozni akar...ez egy évvel ezelőtt volt és csak most derült ki. A fiúmnak előttem eléggé zűrös magánélete volt, " nem kellett senkinek ", s mint mondta, azért írt rá arra a csajra, mert úgy érezte, hogy velem se fog összejönni, mert hogy én nagyon szép vagyok (akkor még külső alapján ítélkezett, ezt mondta), és egy olyan lánynak, mint én, egy olyan, mint ő, úgyse kell. Azért nem mondta el, mert félt sztem, hogy elhagyom, meg sztem részben kegyes hazugság is volt, mert én se nagyon mondtam volna el. Én megbocsátok neki, hiszem sztemez nem akkora hiba a részéről, mert akkor még igazából csak ismerkedtünk. Szerintetek érdemes ezen rágódni?
2010. márc. 27. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
ne rágódj ezen. én ezt elfelejteném egyből. most gondolom csak te kellesz neki és ez a lényeg:)
2010. márc. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az elso bomba baratnom mellett en is ugy ereztem hogy nem erdemlem meg,olyan volt mintha o iranyitott volna,mintha orogbefogadnak egy koldust,ugy ereztem magam mellette,mert en nem neztem jol ki,nem volt meg mindenem,de most mar csak ilyen baratnoim vannak,mivel az anyagiak nem erdekelnek,van egy normalis munkahelyem,keresek jol,mas lanyokkal nem is foglalkozok,ok mindenkivel lealnak,keresik a jobb es jobb pasikat,oket valahogy maskeppen kepzelem.
2010. márc. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez simán elnézhető, végül is nem titkolta, meg a kapcsolatotok legelején történt, amikor még nem is volt kimondva, hogy együtt vagytok. Az ilyenek még beleférnek, és örülök, hogy vannak itt olyanok, akik nem csinálnak már egy ilyenből is drámát.. :)
2010. márc. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kapcsolat eleje nem számít! Olyankor még nem kötelztétek el egymást! Ne törődj vele! Még csak 1napja ismert. Honnan tudhatta volna hogy lesz belőle valami???
2010. márc. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
NE RÁGÓDJ A MÚLTON SOHA!hidd el tapasztalatból mondom!!!SZERET TÉGED és ez a lényeg;)
2010. márc. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne akarj bogarat ültetni a füledbe. Nem lesz jókedved tőle ha ilyeneken jár az agyad. Fel a fejjel és örülj a hogy őszinte.
2010. márc. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!