Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Beleszerettem a legjobb haveromba.

Figyelt kérdés
Nekem eddig is bejött a srác de eddig nem volt ilyen erős az érzés. Kb. 2 éve szinte mindent együtt csinálunk. Én már máskor is mondtam neki, hogy többet érzek de akkor azt mondta h legyünk csak barátok. De mikor együtt voltunk a táborban jobban összemelegedtünk. Akkor azt mondta, hogy többet szeretne mint barátság. Akkor úgy voltunk, hogy még nem mondtuk ki, hogy járunk, de csókolóztunk is meg minden. Utána egy idő után azt mondta, hogy csak barátságot akar. De akkor miért csinálta ezt velem, mikor tudta, hogy szeretem? Azóta még nem beszéltünk és nem is találkoztunk. Most mit csináljak? =[
2011. júl. 29. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
B*zi-e vagy?
2011. júl. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 twinky ***** válasza:
65%
Vegre, hogy bevallod, SP!
2011. júl. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ohh szegénykém :S Velem is hasonló volt egy srác hülyített aztán eldobott a francba. Remélem jól értettem hogy "összemelegedtetek". Az a fő hívd fel vagy írj rá hogy talizzatok azt dumáljátok meg a dolgot. Lehet ő is csak ki akarta próbálni vagy valami nem gondolta teljesen át.

Az a fő ha találkozzatok akkor próbáld vele megbeszélni hogy komolyan gondolta vagy csak kíváncsiság volt.


20/F

2011. júl. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem odaírni, hogy én lány vagyok ő meg fiú...

Már próbáltam beszélni vele. Mikor ráírtam nem írt vissza, mikor hívtam meg nem vette fel. Ezért nem tudom, hogy mit csináljak. Személyesen is tudnék bele találkozni, mert közel lakunk egymáshoz, csak most elutazott. :S

2011. júl. 29. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld túltenni magad rajta... Tudom, hogy most tiltakozol.

De a lányok (szinte) mindig beleszeretnek egy barátjukba. :(

2011. júl. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet az lenne az ésszerű... Deh szerintem ez több mint egy egyszerű belehabarodtam a legjobb barátomba szindróma... :/
2011. júl. 29. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!