Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba. Szabad még próbálkozni?

Figyelt kérdés
Ő 18 éves lány, én 19 éves fiú. Neki is volt egy barátja, és nekem is egy barátnőm már, de nem volt komoly. Már legalább 8 éve ismerjük egymást, sokat vagyunk együtt. Kb 2 éve elmondtam neki hogy többet érzek de azt mondta maradjunk csak barátok. Ő a szomszéd faluban lakik, szval közel van. Azóta senkivel nem voltam és még mindig azt érzem, de közben még többet vagyunk együtt. Nem tudom h mit csináljak említsem-e neki még1szer? :[ Nem akarnám elrontani..
2011. júl. 28. 21:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
38%
Hát szerintem ha már eddig nem léptél akkor erről lemaradtál, általában a nők csak azért ápolnak barátsot a fiúkkal, hogy kihasznalják őket amennyire lehet anélkül, hogy b*szniuk kéne.
2011. júl. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%

Kényes helyzet... ha nem mondod el, lehet hogy egy szerelmet buksz el, ha elmondod, lehet egy barátot veszítesz.

Nincs jó megoldás. Tapogatózz nála. Vagy említsd meg neki, hogy mikor két éve mondtad neki... akkor mit gondolt/érzett... hozd szóba a témát, és figyeld a reakcióit... a többi meg majd kiderül.

2011. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
60%
Hát kedves első, te se tudhatsz sokat a barátságról...
2011. júl. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
72%
Vannak barátaim akikre számíthatok ezt tettek is igazolják de mégis azt vallom, hogy a világon minden emberi kapcsolatot valamilyen érdek fűz össze ... De amúgy szívesen meghallgatnám, hogy szerinted mi a barátság ...
2011. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

elsőnek: ő nem olyan, nem használna ki


22:02: igen ettől félek hogy barátot vesztenék.. de nem tudom, olyan megértő. és azért vagyok picit összezavarva mert van olyan hogy sétálunk és cskúgy megölel vagy ad egy puszit.. ilyenek miatt :s

2011. júl. 28. 22:06
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ha nemet mond de attól a barátod marad téged ugyanúgy kínozni fog, hogy szerelmes vagy belé de ha nem mondom el akkor is szóval nem tudom mit veszíthetsz igazából.
2011. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
94%
Kényes helyzet,de ha igazán szereted,ne add fel.Kb 6 éve megismertem egy fiút,első perctől gyűlöltem,aztán megismertem igazán,rájöttem milyen ember,nagyon jó barátok lettünk,olyan volt nekem,akire azt mondják lelki társ,bármiről lehetett vele beszélgetni,és sokszor befejeztük egymás mondatait,gondolatait,de nem vonzott,mint férfi,eszembe se jutott.Aztán egyszer némi bor hatására kibukott belőle,hogy első perctől halálosan szerelmes belém.Én köpni nyelni nem tudtam,és azt mondtam neki,amit neked a lány.Ám ő kitartó volt,és nem hagyta magát lerázni:)Azt mondta,ő nem bánja,ha nem szeretem,de hadd legyen mellettem.Hagytam,és ma ő a férjem,a legcsodálatosabb férj,és apa,akit csak kívánhattam.
2011. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
ez aranyos történet :-) akkor nekem sem szabad feladni és talán egyszer sikerül. volt már olyan h együtt ültünk egy parkban és hosszan néztünk egymás szemébe.. ilyenkor el lehetne mondani :) köszönöm a válaszodat! :-)
2011. júl. 28. 22:18
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Örülök,hogy mosolyt csaltam az arcodra,már megérte:)

Szerintem mindent tegyél meg,és lehet esélyed,veszítenivalód meg nincs.Ha bejön,amit szívből kívánok,akkor jó,ha nem akkor sem vesztesz semmit,hiszen most is szenvedsz,de én valamiért érzem,hogy ez jól fog elsülni.

2011. júl. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

hát lelket öntöttél belém az biztos :-))

remélem nem csal a megérzésed :-)

2011. júl. 28. 22:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!