Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátom, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom, az volt az ok, h azt mondta, h nem tudott megszeretni. Mit tudnék tenni, h megszeressen?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 19:45
1 2 3
 11/21 vivii_cicc ***** válasza:
ajj csajszii tudom milyen fájdalmas ez:// hát sztm újíts a külsődön..legalábbis én ilyenkor ezt szoktam..fesd át a hajad más szinűre..és mutasd azt neki h egyáltalán nem érdekled...így vonzani fogod a srácot..és nézni fog h úristen elszalasztottam ezt a csajt:| aztán ő fog téged keresni:))
2011. júl. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 vivii_cicc ***** válasza:
de lehet h ez az egész felesleges amit mondtam és inkább tedd túl magad rajta ahogy a többiek mondják:)az idő meg gyógyít..megértem h szereted de sok fiúd lesz még az életben,akik viszont is fognak szeretni:)
2011. júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,viszont képtelen vagyok túltenni magam rajta...ha őt nem kapom meg ,akkor más sem kell...
2011. júl. 31. 23:42
 14/21 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél egy olyan férfin, aki nem szeret Téged?! Vagy, ha így is kell, akkor egy önző liba vagy, hiszen olyan nőt kényszerítenél arra a férfira, akit szeretsz, akit ő nem szeret.

Vagy, ha nagyon kíváncsi vagy, hogy minek kell történnie, ahhoz hogy megszeressenek, akkor találkozz olyanokkal, akik Téged szeretnek, de Te nem szereted őket. Ez még mindig jobb felállás. És kísérletezd ki, mit kell tennie a másiknak, hogy megszeresd... Jobb időtöltés mint újabb két és fél évet várni.

Ha meg tudod szeretni, azt akit nem szerettél, nem lesz szükséged a srácra, ha pedig nem, akkor megtudod, hogy kár minden próbálkozás!:D

2011. aug. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én is éreztem már ilyet, hogyha ő nem lehet az enyém, akkor nem kell senki más se... bár engem egy ilyesmi dolog józanított ki, te is inkább úgy nézz erre a helyzetre, hogy köszönd meg a sorsnak, hogy elmondta, hogy nem szeret, és nem húzza az agyad feleslegesen.

Most még egyébként biztos ezt érzed és írhat itt bárki bármit, de úgyis el fogod felejteni, és találsz mást. Ez teljesen biztos. Aztán ha pár hónap múlva visszaolvsod az itteni válaszokat, jót fogsz rajta mosolyogni, hogy nahát, tényleg nem érdekel már :) Csak kicsit most várni kell még erre. De addig is töltsd hasznosan az idődet, tereld el a gondolataidat, aztán majd elmúlik. Sokat most még nem tehetsz azért, hogy jobb legyen.

De maradjon meg az önbecsülésed, ne alázd meg magad azzal, hogy próbálnád elcsábítani, miután megpróbáltátok és nem ment. Elutasított, sajnos ez van, de ilyenkor már ne teperj tovább, mert később bánni fogod, rossz lesz erre visszagondolnod.

2011. aug. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki, hogy ezt viszonylag hamar közölte veled, és lépj tovább. Sokkal rosszabb lenne, ha ezt hónapok után mondta volna meg.
2011. aug. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet valakit "megpróbálni szeretni" ? Én sose próbálkoztam ilyennel..
2011. aug. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Semmit, aki így beszél, az egy egoista bunkó, és örülj, hogy megszabadultál tőle. Eleve gáz volt a hozzáállása a kapcsolathoz, ha már "próbálni" kell, hogy szeressen, az gáz. Na meg az, hogy ilyen gyorsan "ítéletet hoz". Ne koslass utána, az ilyen típus eldönti a fejében (nem biztos, hogy benned van a "hiba",nem lehet tudni, miért),hogy valamiért nem felelsz meg az elképzeléseinek (lehet, hogy tök hülye okból, mittudomén, nincs fekete hajad :D ) és akkor hidd el nekem, a fejed tetejére is állhatsz, nem fog megszeretni, ha egyszer a fejébe vette, hogy nem tud (= nem akar) Hagyd.
2011. aug. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

ugyanezt csinálta velem az exem 2év, 2 hónappal ezelőtt.

1 évig nem tudtam magam túltenni rajta :/

sokan akartak velem járni, meg volt, aki szeretett is, de őt meg én nem tudtam. :(

1 éve eldöntöttem, hogy akkor megleszek egyedül, ő már úgyis túllépett rajtam, van b.nője, sose szeretett...hát ez van.

aztán nehezen beletörődtem, tanultam, meg bulizgattam.

most 2 hónapja írt a srác, hogy találkozzunk, meg beszélgessünk...több lett belőle.

pár napja újra találkoztunk, és azt mondta, lehet, hogy megpróbálhatnánk újra.

de az igazán szomorú, hogy tényleg feladtam, hogy ő egyszer még újra az enyém lehet...és már nem érzek iránta sem szeretet, csak ürességet.

sajnos más pasik iránt is.

ma délután fogunk találkozni...hát kíváncsi vok :)

lehet, h most úgy érzed, soha nem tudod elfelejteni, de az idő, ha nem is gyógyítja be a sebeket, azért könnyít rajtuk. tényleg. :)

nem tudom mit fogok csinálni most, hogy az enyém lehetne, de már nem vok biztos benne, h ő kell - de lehet, hogy inkább egy haveromnak adok esélyt, ha próbálkozik, mert úgy érzem, őt talán meg tudom szeretni.

20/L

2011. aug. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Játszmázás, taktikázás. Ez ami hiányzott. Oda voltál érte, nem kellett harcolnia érted, hiszen simán megkaphatott. Ilyen egyszerű, ezt már hagyjad, a következő fiúnál ha nagyon oda vagy érte se mutasd ki neki, hadd harcoljon a kegyeidért!

34/F

2011. aug. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!