Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam! Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyunk együtt a barátommal. Ezt a megcsalást úgy értem, hogy diszkóban lekapott egy srác.. és meg nem ellenkeztem. Azóta eltelt 3 hónap kb. és nagyon nyomaszt a dolog. Nem tudom hogy elmondjam-e neki.. de akárhányszor csókolózunk eszembejut. én szeretem őt, és nem szeretném elhagyni. De ha elmondom akkor ő el fog hagyni. Ti mit tennétek? Előre is köszi! Ja és ő is szeret, mert érzem!
2011. júl. 30. 21:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%
Én még mindig azt mondom hogy hallgass. Ha szex lett volna az más. De egy csók miatt nem kellene kockáztatni. Főleg ha az a csók csak véletlen volt.
2011. júl. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
ne mondd el Neki! add meg az e-mail címét, majd linkelem Neki ezt a kis bejegyzést ;)
2011. júl. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én így dobtam ki a barátnőmet ismeretség után 6 héttel, csak ő letagadta, hogy egy 2 éves kapcsolatban van.

Akár milyen szép, aranyos egy félre csinált csók miatt is megmondtam volna neki: Innentől kezdve tartsd be tőlem az öt lépés távolságot!

Meglehetett volna előzni a bajt. Ha elmondod neki több mint valószínű, a 1.5 éves kapcsolatotoknak itt a vége!

Minden titok előbb vagy utóbb kiderül.

Csók közben a másikra gondolsz ezt észre fogja venni, valami nincs rendjén, megváltoztál. Ráfog kérdezni!


24/F

2011. júl. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Moszuke ***** válasza:

hát erre mindig felteszem a fogós kérdést.. amikor a másik csávót csókoltad mért nem volt bűntudatod? igen is mondd el és vállald a következményeket a tettedért.

én dobnálak.

ha hagyod magad lesmárolni az már megcsalás.. mért hagytad magad? mért nem lökted el a csávót? na.. erre válaszolj.

2011. júl. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt képed smárolni egy másik sráccal, ahhoz is vedd a bátorságot hogy elmondd neki. Szerintem megérdemli az igazságot... Ha mástól tudná meg, mégjobban fájna neki, és mint előttem is írták, az ilyenek legtöbb esetben előbb-utóbb kiderülnek. Legyél vele őszinte, szerintem megérdemli. Aztán majd eldönti hogy megéri-e neki hogy veled maradjon-e.
2011. júl. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%
Az első kommentelő még azt írta amiről nem tud az nem fáj?? Köpedelem. Mond el neki , hogy ha képes voltál megcsókolni egy másik srácot NEM szereted igazán. Hogyha meg nem mondod el , ugyancsak nem szereted igazán, hanem önkényesen folytatod vele a dolgokat. TE MAGAD is köpedelem vagy, hogy nem mondod el, szerencsétlen csávó meg így van veled, pföáj
2011. júl. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%
Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy a magafajta hogy tud elaludni így ? Hogy vagy képes vele lenni? Mocsok egy ember lehetsz, csak sajnálni tudom szerencsétlen fiút.
2011. júl. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

őszinteségnek anyi a kapcsolatotokban. a bizalomról csak anyit h ha tényleg szeret téged, mondhatni jól átb@sztad.

gondolj bele mi van, ha ő is csinált már ilyet, csak te nem tudsz róla.

azt hiszem enyi tisztelet kijár a másiknak, és vállalni kel a tetteink következményét.

2011. júl. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
hát mondd el neki, de azt ne hogy nem ellenkeztél:D
2011. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki! Jobb lett! És ezt becsülte bennem hogy elmondtam!
2011. aug. 7. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!