Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog, hogy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy együtt vagyok a barátnőmmel 1,5 honapja majd közli, hogy másba szerelmes?

Figyelt kérdés
teljesen ledöbbentett. nem akarom elvesziteni... :( nem tudom mit tegyek
2011. márc. 28. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ez nem normális.:/ de ha így gondolja,akkor jobb is,hogy nem folytatjátok tovább.majd rendbe jössz.:)
2011. márc. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nőknél kezd az ilyen divatba jönni ... velem is ez volt csak 3 hónap után
2011. márc. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia!


Mennyire szereted? Volt már közöttetek valami komolyabb dolog? Hány évesek vagytok?

Amúgy velem pont ugyanez volt. A barátnőm közölte, hogy az exe hiányzik még neki, és hogy úgy érzi, hogy még mindig szereti. Teljesen összetörtem lelkileg. Nem bírtam volna ki, hogy elhagyjon. A világon mindenkinél jobban szerettem. Kitaláltam egy őrült ötletet, beállítottam hozzá egy gyűrűvel és megkértem a kezét. És IGEN-t mondott. Azóta 3 éves házasok vagyunk. Mindez 21 éves koromban történt..

2011. márc. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, ha lehangollak a válaszommal.

Nekem 16 évesen volt az, hogy szerelmes voltam valakibe, de bizonyos okok miatt ő azt mondta, hogy legyünk csak barátok. Én el akartam felejteni őt és pont akkor jött képbe egy srác. Összejöttünk, gondoltam kitűnő lehetőség a továbblépésre. De 2 hónap után végül is szakítottam vele, mert nem lettem belé szerelmes (és nem tudtam elfelejteni a másikat).

Szóval... nem feltétlen egy kis liba a lány a történetben...

Mit tegyél? Semmit. Felejtsd el. És gondolj arra, hogy te nem lehetsz belé szerelmes, hiszen ennyire nem ismered őt, hogy még az érzéseiről is tévedtél.

21/L

2011. márc. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pont ez történt velem XD Bocs. Tudom nem vicces. Csak még az idő is stimmel.

A srác úgy mesélte el, hogy mennyire szerelmes, hogy közben ő háborgott a végén, hogy ő ezt nem osztja meg akárkivel(Milyen rendes nem? Xd)

Aztán szakítottam vele, abban a helyzetben az volt a legjobb döntés. Sajnos nem tudom, hogy a tiédben az-e.

De meg kell tud, hogy elakarja felejteni mennyire szereti meg ilyenek. Majd dönts.


Sok sikert, remélem nem fogsz szenvedni..

19 L

2011. márc. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hahóó!


Miért nem válaszolsz kedves kérdező! Nagyon jó lenne tudni több mindent!

2011. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
bocsi itt vagyok. én 19 vagyok F ő 20 L. 3 éve ismerem. osztálytársak voltunk. 2 hete felbukkant a volt pasija a bnőmnek aki mostanában sokat legyeskedik a bnőm körül. és ma közölte a bnőm, hogy szereti a srácot és nem biztos h jo ötlet ha mi továbbra is együtt lennénk, vége az lett, hogy meggyőztem hogy a srácnak mondja meg h soha többet ne találkozzanak, és velem több időt töltsön. de félek h igy már semmi sem lesz a régi...
2011. márc. 28. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!