Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet közöttünk? (A többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet közöttünk? (A többi lent)

Figyelt kérdés
16/L vagyok. Megtaláltam a lelki támaszomat,a legjobb fiúbarátomat és a plátói szerelmemet egy pesti srácban. Ő 19 éves,viszont közel 250 km választ el minket. Pár hét múlva lejön hozzánk,itt alszok pár napot,megbeszéltem anyukámmal is. Az ő baráti köre és az enyém is úgy tudja,h együtt vagyunk,közös megegyezés alapján. Eleinte hülyeségnek indult,de tesz néha olyan megjegyzéseket,hogy "egy komoly kapcsolat alapja a bizalom" meg hogy engem zavar-e,hogy ekkora a távolság közöttünk,mert őt igen. Mindennap elmondja,hogy szeret,és h nincs mégegy olyan lány,mint én. Minden lépéséről beszámol (legalább is a legtöbbről),ismerem jópár haverját,simán letudnám nyomoztatni,ha akarnám,de kölcsönös bizalom alakult ki közöttünk,szóval nem akarom. Szerintetek komolyan gondolja,vagy még mindig csak a hülyeség alapon van? Én komolyan gondolom,teljes mértékben!
2011. júl. 31. 01:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
szerintem ő is :) de ha élőben beszélsz vele erről, akkor úgyis látni fogod ha nem mond igazat :)
2011. júl. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
*alszik
2011. júl. 31. 02:00
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is komolyan gondolja. Figyelj, minden ki fog derülni, majd akkor amikor lejön hozzád és nálad alszik :) Bár nem hiszem hogy utazna 250 kilométert, ha nem gondolná komolyan, mert nem kevés pénz egy ilyen út. Meg nem is csak a pénzről van itt szó, hanem ugy alapbol senki olyanért nem fogok utazni 250 km-t akit nem veszek komolyan :) UGyhogy nyugodj meg.. nincs miért aggodnod, majd minden kiderül :)
2011. júl. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nagyon kedvesek vagytok,köszönöm! :)
2011. júl. 31. 02:08
 5/11 anonim ***** válasza:
:)
2011. júl. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem is komolyan gondolja,ha nem így lenne nem utazna ennyit egy lányért. Viszont én a helyedbe nem mennék bele egy igazi kapcsolatba úgy hogy ekkora távolság van köztetek. A volt barátommal 15 évesen ismertük meg egymást és 260 km volt köztünk. Ha volt rá pénz akkor 3 hetente találkoztunk,a hosszabb szünetekben (téli,nyári,őszi) együtt voltunk. Nyár végén találkoztunk és ő eljött hogy egy napot együtt legyünk. Már az első "közös nyarunkon" el akart hagyni más miatt,mert elment dolgozni és ott megismert egy csajt aztán úgy gondolta hogy bár engem szeret de jobb egy normális kapcsolat mint egy távkapcsolat. Aztán végülis meggondolta magát és együtt maradtunk. 1 évvel ezután elhagyott az egyik osztálytársáért aztán mikor a lánynak nem kellett (1-2 hét után) visszakönyörögte magát hozzám és mivel szerettem hát visszafogadtam. Mindezek után hogy is ne lettem volna féltékeny, minden közös ismerősünket aki a közelében lakott megkértem hogy figyeljen oda rá és ha bármi "furcsát" csinál egy lánnyal akkor azonnal szóljanak. Így szinte minden lépéséről tudtam,nem bíztam meg benne és az összes lány barátjára féltékeny voltam. Februárban rábeszéltem hogy jelentkezzen arra az egyetemre amelyikre én és jelentkezett. Nem sokkal később össze akart jönni a hátam mögött egy japán csajjal a sulijából,ezt megtudtam mástól és azóta nem is tartom vele a kapcsolatot. Azt tudom hogy felvették az egyetemre úgyhogy már előre félek a szeptembertől,remélem nem fogok vele összefutni bár elég nagy az esély.

Ezt azért írtam le mert a távkapcsolat nem igazi kapcsolat,ha nem oldható meg hogy minél hamarabb közelebb kerüljetek (költözzetek) egymáshoz akkor jobb elfelejteni egymást mert hiába gondoljátok mind a ketten komolyan a dolgot egy idő után nagyon rossz lesz. Én akit csak tudok lebeszélek arról hogy belemenjen egy évekig tartó távkapcsolatba,mert az ilyen kapcsolatok nagyrésze szakítással végződik. De ha mégis belevágtok sok sikert hozzá!

2011. júl. 31. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is volt ilyen kapcsolatom, 200km választott el, neten ismertem meg a lányt, aztán elmentem hozzájuk, de kidobott mondván hogy a volt pasiját szereti, pedig én szerettem a lányt és nem csaltam volna meg sosem, de hát ez a rendes pasik sorsa...:(

21f

2011. júl. 31. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! en ellencafolok az elottem szolokhoz. En ismerek 2 olyan part akik tavkapcsolatba eltek egyik 3 evig masik 4 evig(havi 2-3 tali 1-2 napra volt csak) es ok megbiztak egymasba es mindket par boldog hazassagba el azota. Sot az egyik parnak mar 2 gyereke is van, a masik parnal meg mar 8 honapos terhes a csaj.
2011. aug. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 KartoffelKatze ***** válasza:
Jelenleg én is ilyen kapcsolatba vagyok. Női párom könnyebben bírja, de én nehezebben. :S De azért szurkolok nektek! :)
2011. aug. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! :)
2011. aug. 3. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!