Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudunk csinálni sötétben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudunk csinálni sötétben?

Figyelt kérdés
Szinte senki sem tudja [és nem is tudhatja meg] hogy együtt vagyunk. Szinte csak a barátom autójában tudunk találkozni és sötétben, vagy majdnem sötétben. [legkorábban kb. fél8kor tudunk találkozni]. Segítsetek hogy mit csinálhatnánk. Néha sétálunk,de ha sár van azt sem tudunk. És órákat csak ülni az autóban meg nem a legjobb program. Nem szexre gondolok hanem valami másra. Légyszi adjatok ötleteket. Előre is nagyon köszönöm. :)
2011. júl. 31. 14:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
játszatok fekete-fehér-igen-nemet :D :D :D
2011. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem tudhatja senki? 40 évvel idősebb mint te, azonos nemű, vagy norvég lopott kocsival?
2011. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

csak nehogy megtámadjatok másokat a sötétben

lehet hogy izgi de nem szép dolog

2011. júl. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? És hol laktok (az ország melyik részén) És miért kell titkolni? Valamelyikőtök házas? vagy mi?

17/F

2011. júl. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
" Norvég lopott kocsival " :DD Hát ez jó! Jót nevettem! :D Tényleg ez fontos. Miért nem tudhatja meg senki? Esetleg legjobb barátnőd férje? Vagy faji hovátartozása miatt ??
2011. júl. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
A Dunántúlon élünk és azért nem tudhatja senki sem, mert túl nagy a korkülönbség.
2011. júl. 31. 15:07
 7/22 anonim ***** válasza:
"Dunántúl" elég tág fogalom! Én pl. Kaposvári vagyok, de a Dunántúl van pl. Sopron is, meg Pécs is, meg Szombathely is, de az egész Balaton is itt van! És menyi az annyi, ha szabad kérdeznem? 14:55-ös voltam
2011. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Sopron.én 16 vagyok, a barátom pedig 27.
2011. júl. 31. 15:14
 9/22 anonim ***** válasza:
Sajnos Sopront nem ismerem, de Ausztria már csak egy karnyújtás ha jól tudom! Vagy mennyetek fürödjetek a Fertőben! (majd, ha kicsit melegebb lesz) Bár azért az a korkülönbség nem olyan sok szerintem! 14:55-ös voltam!
2011. júl. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ebben csak az a dúrva, hogy sokszor nem is gondolná az ember, hogy mennyi ilyen kapcsolat van... Nekem van egy barátnőm 18 éves, és kizárólag a 30 feletti pasikat keresi... ráadásul az anyja is tud róla, és nem bánja... Persze ha téged zavar, hogy más ne tudja meg, akkor nyilván tartsd titokban... De azzal számolnod kell, hogy így nem biztos, hogy egy egészséges kapcsolatot tudsz majd kialakítani. Egyébként ha van autó, miért nem gurultok át egy közeli városba, vagy faluba, ahol van valami kávézó, vagy akármi. ott kényelmesen tudnátok beszélgetni. 18/L
2011. júl. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!