Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudunk csinálni sötétben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudunk csinálni sötétben?

Figyelt kérdés
Szinte senki sem tudja [és nem is tudhatja meg] hogy együtt vagyunk. Szinte csak a barátom autójában tudunk találkozni és sötétben, vagy majdnem sötétben. [legkorábban kb. fél8kor tudunk találkozni]. Segítsetek hogy mit csinálhatnánk. Néha sétálunk,de ha sár van azt sem tudunk. És órákat csak ülni az autóban meg nem a legjobb program. Nem szexre gondolok hanem valami másra. Légyszi adjatok ötleteket. Előre is nagyon köszönöm. :)
2011. júl. 31. 14:52
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Szerintem most még kicsit sok, később már szerintem sem fontos. A Fertőn lehetnek ismerőseink. Ha jó idő van nem tudunk oda menni mert sokan vannak. Viszont Ausztria talán nem olyan rossz ötlet. :) Ha tudnál még adni pár tippet nagyon megköszönném:)
2011. júl. 31. 15:26
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem az zavar, hogy más megtudja, hanem a szüleim. Őket tudom hogy zavarná. És valószínűleg nem nagyon találkozhatnék vele ha kiderülne.Ezért kell, hogy titokban legyen.
2011. júl. 31. 15:31
 13/22 anonim ***** válasza:
Bécsben több mint egy napot el lehet lenni.
2011. júl. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy egy kapcsolat jól indul-e ha bújkálni kell mert szégyelled az apukád jaj márminthogy a pasid. Az ilyen bújkálós csak este találkozós meg ne lássanak egymással fajta dolog már eleve necces, de ha figyelembe vesszük, hogy ő már az iskolapadot koptatta évek óta amikor te még gondolat sem voltál akkor még esélyesebb a dolog.
2011. júl. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

És ha a Fertő osztrák részére mennétek? Esetleg mint mondtam Ausztria. Ha jól tudom Bécsújhely nincs mesze és állítólag gyönyörű! A Fertő-Hanság Nemzeti Park pedig a világörökség részét képzi, ha minden igaz, biztos vannak alkalmas helyek piknikezésre és kirándulásra kialakítva. Amúgy ha túlmentek Sopronon olyan helyre ahol biztos, hogy nincs ismerős, akkor is csak sötétben lehetséges a Találka? És mekkora a maximum távolság ami szóba jöhet?

Amúgy meg bizonyos válaszolóknak üzenem, hogy 11 év, az nem 30!

15:22-es voltam!

2011. júl. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%
11 év az csak 11 év? Akkor én most szedjek fel 11 éves kislányokat? Végülis csak 11 év...
2011. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Kedves 15:46! Te is érted remélem a lényeget a mondatomban, és azért egy 16 éves lány, már nem olyan kicsi, hogy ne tudná megítélni, hogy mit szabad és mit nem! Amúgy meg ha 33 éves nőkkel jönnél össze, az sem elítélendő! (de a 11 éves az gyerek, a 16 viszont már nem annyira! ) Remélem érted mire gondoltam!

15:46-os voltam!

2011. júl. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Dolgozik,néha otthon is van munkája.Általában ilyenkor ér rá.A nemzeti parkba szoktunk menni.Arra lehet sétálni. Ausztria jónak tűnik.Köszi


9 hónapja vagyunk együtt. Nagyon jól megvagyunk. És engem nem nagyon érdekelnek olyan vélemények hogy az apám lehetne. Nem abban kértem segítséget, hogy szerintetek jó-e ez a kapcsolat, mert nem tudhatja senki csak én és a barátom. Olyan ötleteket kértem amik segítenek nekünk. Ha nincs ilyen akkor inkább ne írjatok semmit...

2011. júl. 31. 15:52
 19/22 A kérdező kommentje:
Kb. 1órányi távolság még belefér.
2011. júl. 31. 15:58
 20/22 anonim ***** válasza:

Bécs, ha minden igaz kb. annyi és ha egy egész napra szabaddá tudná magát tenni ő is, te is, akkor esetleg még Bécs! Kis séta, esetleg egy csésze a híres bécsi feketékből (Ha a külvárosban kerestek kávézót, talán nem lesz a csillagokig nyúló a számla), egy séta a belvárosba, romantika a Duna-parton, pihenés a Bécsi erdőben!

Máskor viszont csak mennyetek a legközelebbi kis osztrák faluba, esetleg mint már írtam az Osztrák Fertő és környéke!

Remélem tudtam segíteni, pláne úgy, hogy sajnos az eddigi 17 évem alatt egyszer sem jártam a Hűség városában vagy környékén!

A 14:55-ös, 15:13-as, 15:22-es, 15:45-ös, és a 15:51-es válaszok írója!

17/F

2011. júl. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!