Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találkoztál a pároddal/rég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találkoztál a pároddal/régebbi kapcsolataid párjaival? Elsősorban azokra lennék kíváncsi aki nem házibuliban vagy kocsmában ismerkedik :D

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szemméttelep pont kukáztam
2011. júl. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 napietus ***** válasza:
férjemmel teniszpályán. többit részben bemutatták, részben ismerősök voltunk és összejöttünk.
2011. júl. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyetemi évfolyamtársam volt az ex-barátnőm, de ezután már nehéz volt ugyanabban a társaságban ismerkedni, ahol az előzőt megismerted, mert mindenki tudja, hogy jártatok. Szóval én inkább az idegenekkel való ismerkedést szeretem.


Amúgy szórakozóhelyen (kocsmában, buliban) azért sokkal könnyebb, mert oda mindenki azért megy, hogy ismerkedjen, eleve keresik a potenciális partnereket az emberek, nem kell görcsölni, hogy nemet mond a másik.

2011. júl. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vonaton. Velem szemben ült le. Mire leszálltunk a vonatról már a csomagjaimat is vitte ;)
2011. júl. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az a fentiek kiegészítése, hogy oviban csoporttársak voltunk, mint az később kiderült, tehát ha innen nézem a dolgot akkor


ovi

2011. júl. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én egy koleszban laktam a mostani barátommal és a mellettünk lévő faluban lakik úgyhogy egy busszal jártunk haza ha gyakran utazol ugyanazzal a busszal(ami mondjuk nem a 7es busz hanem távolsági) akkor érdemes megnézni azokat a srácokat/lányokat akiket gyakran látsz ott.
2011. júl. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!