Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neketek ciki lenne ha egy hazibuliban a párod többet iszik és "lerészegedik"?

Figyelt kérdés

A legészegedik azért idézőjel mert nem tudtam jobban megfogalmazni,szoval amikor többet iszik és jo kedve van de nem közönséges.

Házibuliban voltunk volt ott egy számomra ismeretlen házaspár,elkezdtünk lányok dumálgatni és ő megkérdezte tőlem hogy hogy engedhetem meg hogy a párom igyon.Meglepődtem a kérdésen és csak rávagtam hogy nem kért engedélyt.

Soha nem filoztam ezen hogy ez probléma lenne,jol érzi magát ennyi,egy évben 1-2* elengedi magát.


2011. júl. 1. 10:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyes nők a tulajdonukként kezelik a férfiakat. Eszembe nem jutna, hogy engedélyt kelljen neki kérni. Nem vagyok az anyja és ő se tizenéves már. Ennyi erővel, akkor én is kérjek tőle, ha megkívánok valamit? Egyetlen alkalom volt mióta együtt vagyunk, hogy mit a csacsi berúgott a párom, akkor is gyakorlatilag én itattam. 30. szülinapját ünnepeltük és szerettem volna, ha legalább ekkor jól kirúg a hámból. Egyébként csak mértékkel iszik. Évente 1 pohár pezsgő szilveszterkor az adagja. Engem meg ez zavar :)
2011. júl. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Felnőtt ember, tudja ő a mértéket. Amíg nem közönséges, addig hadd igyon. Nem vagyok az anyja, hogy irányítsam.
2011. júl. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
12%
Talán mert pár év múlva nem csak 1-2 alkalom lesz belőle, hanem rendszeres ivászat.
2011. júl. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajom nincs vele, sőt mi együtt iszunk. Néha kell.
2011. júl. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
párom nem a tulajdonom. felnőtt ember. ha le akar részegedni hát tegye. max magát égeti. szerncsére sosem viselkedik úgy hogy szégyenkezni kelljen miatta.csak sokkal jobb kedve van meg viccelődik.
2011. júl. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem, hogy jönnek egyes nők ahhoz, hogy engedélyhez kössenek dolgokat a párjuknál: engedem/nem engedem ezt azt.... borzalmasan primitív p.csák az ilyenek. Egyébként egyáltalán nem zavar, ha a párom benyom, az már viszont nem tetszene, ha úgy lerészegedne, hogy kínos helyzetbe hoz vele minket (hőbörgés, beszólogatás, nyíltan hány..stb.) de szerencsére ennyit nem iszik.
2011. júl. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha oldott,laza és poénos addig nem baj.De ha fetrengene a földön...összekaparnám,és biztos adnék neki... =)
2011. júl. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%

Ó, hát persze. :-) 10 éve nem lett belőle alkoholista, ezután sem lesz.


Érdekes módon fiatalok ezrei bulizzák/isszák végig az egyetemista éveket, mégsem lesznek alkoholista kocsmatöltelékek.


Ne keverjük a függést a szórakozással.

2011. júl. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem volt ebből probléma. Miért zavarna? Nem mindennapos!

Én is voltam már becsiccsentve. Ő sem szólt rám, csak nevetett rajtam!:)

Ettől a megengedni szótól meg egyébként is feláll a szőr a hátamon!

2011. júl. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne ciki,amúgy meg,ha megszabnám neki mikor mit csináljon,már nem lennék a felesége valószínűleg.Ha inni akar iszik,tudja hol a határ.
2011. júl. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!