Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti mit tanultatok a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit tanultatok a volt komoly kapcsolatokból?

Figyelt kérdés
Én azt hogy soha ne legyek teljesen őszinte és ne adjam ki magam,mert később visszaélnek vele a nők ha kidől a liszt.
2009. ápr. 7. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Én nem tanultam semmit mert nem volt soha kapcsolatom:)
2009. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem nem jó nőt választottál.

Én soha nem élnék vele vissza.És mivel én is őszinte vagyok,sajnos el is várom.

27/L

2009. ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

1. Őszinteség

2. Nem baj ha nem megy elsőre, idővel jön meg az ész

2009. ápr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát én arra gondoltam h az előéleted nem szabad elmesélni,meg azt h kivel voltál régebben mert később hallgathatod persze mert az...meg ilyen és olyan vagy.Erről jobb hallgatni.
2009. ápr. 7. 20:26
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Ez szerintem alap, hogy a volt párkapcsolatokról nem beszélünk a jelenlegiben.
2009. ápr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De ha egyszer megkérdezik.
2009. ápr. 7. 20:36
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért kell beszélni róla, mert egy valamire való nő nem akar olyan párt magának, aki a fél várost végigqrta és úgy cserélgeti a nőit, mint más a gatyáját...Hát ezért vagyunk kíváncsiak mi nők a sötét múltatokra... 24/l
2009. ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintem is te nyúltál mellé egy jó kapcsolat titka a Kölcsönös törődés és Őszinteség, a legparasztabb legjobb legjelentéktelenebb dolgokat sem szégyenled sőt együtt csinálod a pároddal...

A kapcsolatok 99%a itt bukik meg hogy idegenkednek 2 járó emberként fogják fel egymást és magukban külön család, külön ember, nevelés miatt nem teikintik megukat egy párnak...

2009. ápr. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát, elég negatív tapasztalataim vannak de a vége legalább jobb.

1. kapcsolat summája: minden nő ku.rva, csak megfelelő alkalom kell

2. kapcsolat summája: a körülmények néha erősebbek az embernél

3. kapcsolat summája: ha szeret egy nő akkor a padlót is fel tudod törölni vele, de ezzel nem szabad visszaélni

4. kapcsolat summája: az mély érzelmi kötődés felülír minden problémát, és ha ilyet érzel, nyugodtan megkérheted a kezét, tuti, hogy holtodiglan...

5. az összes summája: mind a négy pont érvényes, mindig...

2009. ápr. 8. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló igazad van.leírtad amit érzek.
2009. ápr. 8. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!