Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan tudna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tudna egy csúnya srác barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok, még nem volt barátnőm, de még csak olyan lányról sem tudok, akinek tetszenék. A viselkedésemmel semmi gond nincs, normális, intelligens vagyok, lehet velem beszélgetni. Viszont nem nézek ki jól, egyáltalán nem vagyok jóképű sem. Rengeteg lánynál próbálkoztam már (idősebbel, fiatalabbal, csúnyával, széppel, ribivel, normálissal), de egyikkel sem jött össze semmi, és biztosra veszem, hogy a külsőm miatt van ez. Szerintetek mit tudnék csinálni? Légyszi normális válaszokat! 18/F
2011. júl. 31. 18:29
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:41


Ezt sajnos én is tanúsíthatom. :(

2011. júl. 31. 18:43
 12/18 Setis ***** válasza:
62%

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:41


Én pedig tanúsíthatom az ellenkezőjét.

2011. júl. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
44%
Az, hogy csak a pénz és a külső számít a lányoknak ez hülyeség! Igaz, hogy legtöbbször úgy ismernek meg egy srácot, hogy a külseje tetszik és aztán ismerik meg közelebbről, de nem csak ez számít. Szerintem fontos az öltözködés (persze nem kell, hogy többet foglalkozzon magával mint egy lány) legyen kedves, figyelmes meg ilyenek. Nyugalom biztos fogsz találni egy nagyon aranyos lányt és ezen tényleg ne görcsölj. :)
2011. júl. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
62%

Az én barátom is így gondolta, egészen 22 éves koráig. Próbálkozott, mindenki elküldte, még táncolni sem táncolt vele senki, társkeresőre is feltette magát, ott sem válaszoltak...Azt mondja azért, mert csúnya...

Pedig nem az. Sőt. Csak nem volt önbizalma, semennyi, és engem is úgy szólított le, mint aki citromba harapott, és le is izzadt, annyira izgult. Pont ez tetszett meg...hogy végre, valaki aki normálisan közeledik, nem nagyképű, és valószínűleg nincs nagy tapasztalata a csajozásban. És nem volt olyan mint a többi cicafiú, nem rózsaszín öv meg csőnaci volt rajta.

Ezt azért meséltem el neked, hogy lásd, élő példával igazolva, hogy elég egy véletlen találkozás, és hatalmasat fordul a világ.

Ha jó a testalkatod, az is valamit. Regisztrálj társkeresőre, képpel, írd ki hogy komoly kapcsolatot szeretnél, írj magadról! Menni fog neked is, mint a barátomnak! :)

19/L

2011. júl. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Tenni is kell a jó külsőért... menny el edzeni és 1 éven belül már látszani fog hogy te jársz edzeni
2011. júl. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

19:02 Társkeresőre? Ott is ugyanúgy csak a külső számít a lányoknak.

Először a saját képeimmel regeltem, a kutya se írt vissza, meg se nézték a profilomat. Aztán a sajátjaim helyett feltettem egy jó pasi képét a netről, és maguktól írtak a lányok. Aztán meghagytam azt profilképnek, és felraktam mellé a sajátjaimat, oda is írtam h azokon vagyok én. Azóta mindenki megnézi a profilomat, de senki se ír vissza utána. Vond le a következtetést!

2011. júl. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szépnek tartanak, de ronda barátom van. Bármi összejöhet bármikor neked is. Nem lehet megmondani hogy mit kell tenned hozzá, csak próbálkozz, barátkozz lányokkal, talán neten esélyesebb, de máshol is lehet. Én is neten ismerkedtem meg a barátommal, bevallom hogy sosem álltam volna szóba vele ha az utcán jön oda hozzám, de a neten mindez nem számít, itt csak azt láttam hogy okos, rendes, optimista, vidám és őszinte srác, akivel lehet beszélgetni bármiről, míg más srácoknak valahogy a csajok és szex témán kívül nem igazán jut más eszükbe. Az pedig nem épp egy bejövős téma.
2011. júl. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Adok egy jó tippet amitől jobban fogsz kinézni: naponta csinálj 60-70 fekvőtámaszt 3x-4x és pár hónap múlva megfog látszani a válladon és a melleden az izom (mint nekem), járkálj izompólóban és nyert ügyed van, csakis az edzés a lényeg és ha edzel akkor sose hagyd abba amikor elfáradsz, ha már fáj a kezed, nem bírod akkor is csináld tovább mert csak akkor kezd el nőni izomzat. 15/F
2012. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!