Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen hülye lánnyal nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen hülye lánnyal nem találkoztam még, mint ő. szerintetek?

Figyelt kérdés

először is, szeretem, nagyon.

másodszor, ezt bevallottam neki, nem örült.

harmadszor, nem próbálkozom be nála, nem zaklatom, de ő gyűlöl azért, mert szeretem.

egész egyszerűen bosszantja, hogy szeretem, és egyáltalán: gondolok rá, és ki tudja, hogy hogy gondolok rá, és hogy hogy merem ezt tenni.

szerintetek normális?


2011. szept. 14. 23:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2011. szept. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 napietus ***** válasza:
83%
a legtöbb embert zavarja, ha valaki olyan érzéseket táplál iránta, amit nem tud és nem is akar viszonozni. csak legtöbben ezt azért titkoljuk.
2011. szept. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tegyél rendet magadban mielőtt mást kritizálsz.


Az nem szeretet ha kritizálod és megkérdőjelezed az emberi értékét. Ez csak csak birtoklási vágy, azt akarod hogy a tiéd legyen.

2011. szept. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 x) ***** válasza:
100%
Hát hogyha nagyon undorodik tőled, vagy nem szereti ahogy viselkedsz, egyszóval megvet akkor teljesen normális hogy a gondolatától is undorodik annak hogy más szemmel nézel rá mint a többi lányra... valószínűleg nem azt utálja hogy szereted hanem téged :/
2011. szept. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Pedig a legtöbb csaj örül, ha ráverik a gyíkot a fiúk...
2011. szept. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem ismerem. Szerintem olyannal kezdj aki tudja mit akar.
2011. szept. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
normális. zavarba jön a dologtól. rossz érzése van, hogy nem tudja viszonozni, te szereted, ő nem szeret téged, egyrészt megbánt ezzel téged, másrészt úgy érzi, ki van szolgáltatva, és tényleg miket gondolsz róla. jogod van azt gondolni, amit akarsz, de attólmég rossz érzés neki. nem teljesen hüleség ez az egész.
2011. szept. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ez azért súlyos. szeretem, de ezt nem érzékeltetem vele, még csak nem is nagyon beszélünk, de gyakran belémköt, sérteget, mikor semmit nem teszek. szóval magyarán olyan érzésem van, hogy szeretné, ha meghalnék, mert van bennem egy olyan érzés, amiről nem tehetek. ne mondjátok már ezt normálisnak.
2011. szept. 15. 00:20
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem,ez nem normális!Amúgy ismerős a téma ,bár ennyire nem durva."Józan" ésszel azt mondanám hogy hagyni kell és keresni mást,de ez elég nehéz.....Mindenesetre nem normálisak a nők,ez tény!Nyugodtan lehet ezért támadni!:P
2011. szept. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
ez beteges.
2011. szept. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!