Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi meddig hűséges?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 20:44
1 2
 11/15 William Szexpeare ***** válasza:
28%
Ameddig el nem jut az ágyig.
2011. júl. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%
Erre a kérdésre nem tudok felelni, főleg hogy a hűtlenség magától jön és nem lehet előre tervezni. A szomszédom is hűséget ígért a templomban mikor összeházasodott és mégis félrelépet. Na de ha valaki olyan gondolkodású, hogy képes megtenni annál megtörténhet, de ha van olyan aki határozott tud lenni akkor is amikor kísértésben van vagy esélye rá az hűséges lesz örökké. Én meg csak hűséges vagyok, de kérdés én hozzám is az lenne vagy sem.
2011. júl. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha egyszer megtalálom azt a nőt, aki viszontszeret és elfogad engem, hozzá valószínűleg a sírig hűséges leszek. 27/f
2011. aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Lia99 ***** válasza:
ameddig vonzódik a barátnőjéhez:) 19/L
2011. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lia99 tapasztalatból beszélsz?:) Mert ugye sokan magukból indulnak ki:)
2011. aug. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!