Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leráztam. De most megtudtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leráztam. De most megtudtam róla valamit, és szarul érzem magam miatta. Kérjek tőle bocsánatot, és gondoljam meg magam?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Elkezdett velem msn-ezni egy 17 éves fiú, aki a mi sulinkba jár. Átlagos kinézetű, annyira nem az ideálom. Tök jól elbeszélgettem vele, de a valóságban eléggé félénknek tűnt, nem mert odajönni hozzám az iskolában, max csak köszönt, és csak msn-en beszélt velem. Így azt vettem le, hogy egy lúzer, és mikor msn-en randira akart hívni, egymás után három nap is lekoptattam egy kamu kifogással, csak hogy ne bántsam meg, de azért sejtse, hogy nem akarok semmit tőle. Hát, úgy látszik megértette, és azóta nem írt többet... Én meg le is töröltem msn-ről. Aztán osztálytársnőm, aki ismeri a srácot, elmondta, hogy még soha nem volt barátnője. Mindenki pofára ejtette, pedig nagyon kedves és törődő volt a lányokkal. Egyszerűen árad belőle a szeretet, csak nem tudja kin kitölteni, és nagyon kivan emiatt. Hirtelen nagyon megsajnáltam szegényt, és egy rohadt szemétnek érzem magam. Valahogyan szeretnék segíteni rajta. Vegyem vissza msn-re? Egy kapcsolatot lehet a sajnálatra alapozni? Köszönöm a válaszokat előre is!
2009. júl. 14. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ne! szánalomból semmiképpen se vedd fel vele a kapcsolatot.
2009. júl. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szánalomból ne járj vele, de sztem visszavehetnéd msnre, mert nemérdemelte meg amit kapott tőled. sztem beszélgessetek továbbra is, ésha felkelti az érdkelődésed, azaz úgyérzed képes lennél vele járni, de nem sajnálatból, csak akkor gyere össze vele.
2009. júl. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pontosan!

Kérjél bocsánatot tőle, és mondd meg, hogy nem volt ez szép tőled - de sajnálatból ne add neki magad!

Beszélgess vele továbbra is, és segíts neki, amiben csak tudsz. Aztán majd kiderül, mi lesz belőle...

2009. júl. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 SzSzili ***** válasza:
Sajnálatból ne járj vele, de attól még barátkozhatsz. Amúgy te nem érzel iránta semmit? Nem lehet hogy amit érzel az nem sajnálat? Vagy az is lehet hogy erre indulsz be, kicsit anyáskodó típus vagy.
2009. júl. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sztem az utólagos toldozgatás-foldozgatásoknak semmi értelme. Döntöttél, kész, maradjon is így. Én még a barátságot se keresném vele, minek? Hogy előbb-utóbb úgyis többet akarjon még barátságnál is, meg a végén össze is zavarjon téged h végképp ne tudd, amit érzel sajnálat vagy vonzalom-e? Megértem más válaszait is, de ez egy kétértelmű helyzet, és a kétértelmű dolgokból mindig csak sza rul leet kijönni. Nem a te hibád, ami a sráccal van, nem vagy az őrangyala, nem kell érte felelned.

Vagyis dönts ahogy akarsz, én nem hiszek abban h a dolgokat jóvá lehet tenni. Egyszer van alkalom mindenre, a többi már csak gyenge valami....

2009. júl. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnálatból még msn-re se vedd vissza. Esetleg alakítsd úgy, hogy összefussatok "véletlen" a suliban, beszélgessetek, és utána msn. De ne szédítsd!
2009. júl. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!