Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék hozzászokni?

Figyelt kérdés
Már több srácnak is tetszettem, de én nem vagyok ehhez hozzászokva. Nem volt még barátom, eddig csak egy fiúval randiztam, de ő nem közeledett felém. Furcsa, ha azt mondja egy fiú nekem, hogy öleljem meg. Mindenféle kifogást találok. De ugyanígy van, ha puszit kér, vagy egyszerűen fogjam meg a kezét. Hogyan szokhatnám meg? Nem lennék még felkészülve egy barátra? 18/L
2011. júl. 31. 22:36
 1/8 anonim válasza:
Tedd meg! ne állj elent és természetessé fog válni.egy idő után megszokod.
2011. júl. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én barim is ilyen volt de nyugodtan öleld meg vagy puszild meg nem fogod megbánni.Már a barinőm is hozzá szokott
2011. júl. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sörensen ***** válasza:
De így nem is lesz barátod...
2011. júl. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom és ez ellen szeretnék is tenni, csak tudnám hogy... olyan idegen nekem még ez a szituáció...
2011. júl. 31. 23:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Félsz az intimitástól.

Hát a hogyan szüntesd meg-et sajnos nem tudom.

Majd idővel jönni fog magától, hogy azt érzed oda akarsz bújni hozzá, meg akarod puszilni/simogatni/csókoni!ölelni... :)

20L

2011. júl. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Van egy fiú,aki tetszik nekem. De ő észre se vesz. Le kéne mondanom róla, hisz elég régóta tart nálam ez a tetszéses dolog. Lehet, ez is a baj. Csak ő rá várok és nem merek máshoz közeledni.
2011. júl. 31. 23:26
 7/8 anonim ***** válasza:

20l vagyok megint

ja, hát úgy érthető, ha nincs különösebb érzelem/tetszés az egyén felé a puszira, stb, hogy miért nem megy. Mert nem akarod. Az nem probléma. Főleg, ha közben bekavar,hogy van valaki, aki tetszik, és gondolsz rá. Ő meg nem.

Majd ha elmúlik ez, hogy tetszik az a srác, tehát lezárod a dolgot, és lesz olyan, aki tetszik majd és te is neki, és ő kéri, hogy öleld meg, na olyannál könnyebb lesz, még kérni sem kell majd.


Vagy tudtára hozod a kiszemeltnek, hogy tetszik neked, vagy próbálj meg elfelejteni, mert csak a saját idődet vesztegeted.. Sajna tudom milyen, én is voltam hasonló helyzetben.

2011. júl. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én szeptemberben megismertem egy srácot, 5 km-re lakunk egymásól az apja a mamám szomszédja,még is csak rá 7 hónapra találkoztunk,addig ismerkedtünk.

Igaz,hogy nekem volt barátom de még csak 1 hete.

Az erődben találkoztunk,mert fesztivál volt,kazamatákba mászkáltunk és öszefutottunk velük.

Én se vagyok egy nagyon pasizó csaj,eddig 1 barátom volt akivel ölelkeztem meg puszi stb.

De ő odajött és megölelt,én is megöleltem,mondta,hogy adjak neki puszit és jött magától,majd elmentünk és felhívott,hogy utánam jön, nem hagy elmenni.

Utánnam jött, és mondta h öleljem át és úgy menjünk stb.

Visszamentünk az előtte lévő helyre, és ott is puszilgatott,felemelt stb. és mondta,hogy megakar csókolni,mondtam,hogy barátom van, tiszteletben tartotta, majd rá 1 hetére megint találkoztunk,de ezt már megbeszélve, addigra nem volt már barátom, de a fiú nem lépett semmit, helyette elment 2 csajjal,és hogy én sz@rtam le,mert nem mentem utánna. Hát megállt bennem az ütő.

Rájöttem,hogy amikor először találkoztunk már volt benne pia, és bennem is.

2011. aug. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!